Afyon Toplu Sms
Ekim 31, 2015
Bayat Toplu Sms
Ekim 31, 2015

Afyonkarahisar Toplu Sms

Afyonkarahisar Toplu Sms Firması

Afyonkarahisar  toplu SMS hizmetlerinden faydalanmak için  doğru yerdesiniz. Toplu SMS hizmeti binlerce veya milyonlarca kişiye aynı anda ve uygun maliyetlerle ulaşmanın en kısa yoludur.  Firmamız İmamoğlu ilçesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Toplu sms  hizmetini ister reklam, duyuru, bildirim, uyarı, ödeme hatırlatma, özel gün kutlama gibi bir çok fonksiyon için kullanabilirsiniz. Afyonkarahisar toplu SMS hizmeti ile enerji tasarrufu  sağlayın, binlerce kişiye ortalama on dakika içinde ulaşın. Bir çok alanda kullanılan toplu sms hizmeti pazarlama alanında da çok fazla kullanılmaktadır. Stratejik toplum odaklı mesajlarınız ile kullanıcı ve firma arasında hızlı bir bağ kurulabilir. Almak veya satmak istediğiniz ürün, hizmet ve benzeri materyallerin büyük kitlelere ulaşması toplu sms hızlı, kaliteli bir sistemdir. Afyonkarahisar toplu sms  ve mail hizmetleri 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Toplu Sms Özellikleri

1- Birçok kurum ve kuruluşa ucuz yollu ve hızlı toplu mesaj hizmeti vermekteler.
2-Reklam, tanıtım ve duyuru  çalışmalarınızın en ekonomik ve etkili yolu Toplu Sms hizmetidir. Bu hizmeti bu adresten daha ucuza ve daha profesyonel haliyle alabilirsiniz.
3-Verilen hizmetlerin bir bitiş süresi yoktur.Bu açıdan aceleye de gerek yoktur.
4-24 saat boyunca destek hatlarından yardım almanız mümkündür. Bu destek hem internetten hem de telefon yoluyla yapılmaktadır.
5- 2011 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumunca yetkilendirilerek Lisans almış olup Sabit Telefon operatörlüğü kapsamında hizmetlerine yenisini eklemişlerdir.
6- Afyonkarahisar Toplu sms ya da Afyonkarahisar  Toplu sms II gibi birçok tarife seçeneklerine, iyi ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamaktadırlar.

Bu ve daha fazla bilgiyi toplusmsclub.net adresinden ya da destek@toplusmsclub.com destek hattından öğrenebilirsiniz.

Afyonkarahisar Toplu Sms Hizmetleri, Toplu Sms Club 7/24 Saat Hizmet :05322020736 Afyonkarahisar Toplu Sms, Afyonkarahisar Toplu Mesaj, Toplu Sms, Toplu Mesaj