Ataşehir Toplu Mesaj
Nisan 10, 2016
Avcılar Toplu Mesaj
Nisan 10, 2016

Avcılar Toplu Sms

Avcılar Toplu Sms

avcilar-toplusms

avcilar-toplu-smsMalum iletişim çağında yaşıyoruz. Artık iletişimin onlarca yolu ve bu yolların hangi birine danışacağımız konusunda kararsızlıklarımız var. Bu konuda sizde klasik yolu yani mesaj atma yolunu seçiyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz olacak !

Eğer sizde bayramlarda toplu mesaj gönderenlerdenseniz, bu hizmetlere bayılacaksınız. Artık bir anda yüzlerce farklı mesajı aynı anda istediğiniz yere gönderebileceksiniz. İster kurumsal olarak, ister bireysel olarak dilediğiniz sayıda mesajı göndermek için Toplusmsclub.com adresindeki detayları ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Mesela Avcılar’de yaşayan birisiniz ya da Avcılar’de çalışmalarını sürdüren bir firmasınız diyelim.

O zaman Avcılar toplu sms hizmetinden yararlanabileceksiniz. Yalnızca Avcılar toplu sms hizmetinden değil , Toplum Sms Club’un onlarca farklı hizmetinden yararlanabilirsiniz .
2010 yılında kurulan Toplu Sms Club’ın hem size hem de kurumuza özel imkan ve hizmet imkanlarıyla, en sıkıntılı ve aciliyet içeren durumlarınıza çare olacaklarına emin olabilirsiniz.

Kurumsal olarak üreteceğiniz yeni bir proje ya da fikir varsa, bunu Toplu Sms Club ile paylaşarak bir çözüm ortaklığı yaratabilirsiniz. Bu sayede hem projenizin ya da fikirlerinizin işlerliğini arttırabilecek, hem de istediğiniz işin duyurusunu profesyonel eller yardımıyla yapmış olacaksınız.

Toplu Sms Club’ın herhangi bir operatörle bayilik ya da benzeri bir anlaşması yoktur. Kendi ekibince üretilen ve oluşturan hizmetlerce belirlenen fiyatlara ve bilgilere sahiptir.

Sizleri de Toplu Sms Club’ın renkli dünyasına bekliyoruz, iletişimin ve hizmetin keyfini çıkarın.

Avcılar Toplu Sms Hizmetleri, Toplu Sms Club 7/24 Saat Hizmet :05322020736 Avcılar Toplu Sms, Avcılar Toplu Mesaj, Toplu Sms, Toplu Mesaj 

Toplu Sms Fiyatları

[ahm-pricing-table id=5315 template=rock ][ahm-pricing-table id=5331 template=rock ][ahm-pricing-table id=5337 template=rock ]