Mersin’deki sel felaketinde genç çift hayatını kaybetti
Haziran 9, 2017
Hip hop müzik ve rap nedir?
Haziran 9, 2017

Kadını yolun ortasında bıraktılar

Kadını yolun ortasında bıraktılar

Yaya geçidinde karşıya geçmeye çalışan kadına çarpan taksi, insanlığın geldiği noktayı düşündüren cinsten. Çin’de güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde yaya geçidinden karşıya geçmek isteyen kadına hızla gelen bir taksi çarpıyor. Kadına çarpan taksici olay yerinden kaçıyor. Kadın yerde yatarken uzun süre yardıma kimsenin gelmemesi sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri oldu.

Çin‘de bir kadın insanlığın bittiği anlara tanıklık etti. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda yaya geçidinden karşıya geçmek isteyen kadına hızla gelen bir taksi çarpıyor. Hızını hiç kesmeyen araç kadına çarptıktan sonra olay yerinden kaçıyor.

Talihsiz kadın, üzerinde araçların geçtiği caddenin ortasında yere yığılıyor. Kadını yolun ortasında bırakan, sadece kaçan kaçan araçla sınırlı kalmıyor. Yol ortasında öylece yerde yatan kadına müdahale etmeye hiç kimse gitmiyor.

Hemen yanı başından geçen insanlar bile kadını yolun ortasında bırakıp yürümeye devam ediyor. Videonun son kısmında kadına yaklaşan bir kişinin müdahale ettiği, kaçan taksi şoförünün ise yakalandığı belirtiliyor. İşte insanlığın geldiği noktayı bir kez daha düşündüren o dramatik anlar.