Toplu SMS Ekşi
Aralık 14, 2017
İstanbul Toplu Sms Fiyatları
Aralık 29, 2017

SmsClient Toplu Sms

SmsClient Toplu Sms

ucretsiz-toplu-sms-girmeGünlük yaşantımız da sıkça karşılaştığımız toplu mesajları bizlere gönderen program nedir? Bu programlardan SmsClient programını inceleyeceğiz. SmsClient uygulaması telefon uygulaması sayesinde telefonda da aktif olarak çalışabilmektedir. Zaman ve mekândan bağımız toplu mesaj gönderme programıdır. Özel bilgi alanı vardır. Harita üzerinden adres bilgilerine sahiptir. Kayıtlar ikili, üçlü kartvizit şeklinde gözükebilir. Farklı seçeneklerde toplu mesaj gönderimi yapabilmektedir. Çok yönlü kullanımı için adres defteri mevcuttur. Gelişmiş bir raporlama sistemine sahiptir. Sabit bilgisayara bağlı kalmaksızın her yerde telefon, tablet yardımı ile toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Sürekli aynı ileti metinlerini yazmak yerine hazır ileti şablonlarına sahiptir. Detaylı raporlama sayesinde istatiksel sonuçlara ulaşmak mümkündür. Mesajların aynı zamanda alıcıların e-posta adreslerine de yönlendirilmesi yapılabilir. Filtreleme özelliği ile belirli bir kitle seçme işlemi yaparak o kitleye toplu mesaj gönderme işlemi yapabilmektedir. Örneğin kozmetik üzerine olan bir firma mesajı bayanlara göndermek için filtreleme işlemi yapabilir.

SmsClient kullanabilmek için ilk olarak Mobildev üzerinde tanımlı bir hesabımızın olması gerekmektedir. Hesabınız yoksa eğer SmsClient ya da Mobildev web sitesinden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. SmsClient uygulamasını SmsClient web sitesinden indirip bilgisayarımıza kurabiliriz. Kurulum videosu web sitesinde bulunmaktadır. Videoyu yardımı ile kurulumu yapabiliriz. Kurulumu yaptıktan sonra şirket veya marka yetkilisi Mobildev müşteri hizmetleri tarafından verilen kullanıcı adı ve şifre ile internet üzerinden sisteme giriş yapabilir. Giriş işleminden sonra marka veya şirket yetkilisi kendisinde bulunan alıcının verilerini sisteme ekleyip, bunların arasında kümeler oluşturabilir. Alıcının numarasına sms, mms ve video gönderebilir.

SmsClient uygulaması bilgisayar, tablet ve telefonlar için ayrı ayrı ara yüze sahiptir. İndirme işlemi yaparken bilgisayar mı? Tablet mi? Telefon mu? Olduğunu seçmemiz gerekmektedir.