Edirne Toplu Mesaj
Ekim 28, 2015
Kırklareli Toplu Mesaj
Ekim 28, 2015

Tekirdağ Toplu Mesaj

Tekirdağ Toplu Mesaj

sms-toplu

sms-toplu

İş dünyası çetindir, zordur; bilenler bilir. Her işi kılıfına göre uydurmak, işinizi dengede tutmak, insanlar arasında konuşulmayı başarmak gibi olmazsa olmaz hedefler bulunmalıdır. Bu hedeflerin iyi hatta başarılı olması için iş patronlarının ve çalışma ekiplerinin iş ortaklıklarında bulunması, işlerini kendinden emin olan bir profesyonele emanet etmesi gerekmektedir.

Bu noktada sizlere Toplu Sms Club’tan ve sunduğu hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

2010 yılında telekomünikasyon işleri hakkında, operatörlük hizmeti tanıma adına ekip yolculuğuna başlayan Toplu Sms Club, bünyesinde birçok beceriyi ve hizmeti barındırmaktadır. Gelin sizlere biraz da bu ekibin özelliklerinden bahsedelim.

1- Birçok kurum ve kuruluşa toplu mesaj hizmeti vermekteler.
2-Reklam, tanıtım ve duyuru  çalışmalarınızın en ekonomik ve etkili yolu Toplu Sms hizmetidir.Bu hizmeti bu adresten daha ucuza ve daha profesyonel haliyle alabilirsiniz.
3-Verilen hizmetlerin bir bitiş süresi yoktur.
4- 24 saat boyunca destek hatlarından yardım almanız mümkündür.
5- 2011 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumunca yetkilendirilerek Lisans almış olup Sabit Telefon operatörlüğü kapsamında hizmetlerine yenisini eklemişlerdir.
6- Tekirdağ Toplu Mesaj ya da Tekirdağ Toplu Mesaj II gibi birçok tarife seçeneklerine, iyi ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamaktadırlar.

Bu ve daha fazla bilgiyi toplusmsclub.net adresinden ya da destek@toplusmsclub.com destek hattından öğrenebilirsiniz.

20 yıldan uzun süredir verilen toplu sms hizmetini doğru adresten almak için Toplu Sms Club’a uğramanızı tavsiye ediyoruz.