Toplu Sms Bayram Paketleri
Haziran 15, 2016
Toplu Mesaj Bayram Fiyatları
Haziran 15, 2016

Toplu Mesaj Atarak Bayram Kutlamak

TOPLU MESAJ ATARAK BAYRAM KUTLAMAK

Sevdiklerinize hislerinizi ve iyi dileklerinizi söylediğiniz günlerden biriside şüphesiz ki bayramlardır. Yakın çevrenizle ve ya ailenizle bayramlaşırken yüz yüze olsak da bir çok sevdiğiniz kişi ile görüşme fırsatı bulamamaktasınızdır.

Böyle zamanlarda sevdiklerinize mesaj atarak onları hatırladığınızı belirtmek onları mutlu etmek için bir araç olacaktır. Geniş çevre sahibi kişiler olarak toplu mesaj atarak bayram kutlamak aslında sizin işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Ama telefonlar ile kendiniz göndermek isterseniz hem GSM şirketlerinden kaynaklı fazla ücret ödemiş hem de mesaj göndermek için uzun zaman harcamış olursunuz. Sizlerin toplu mesaj atarak bayram kutlamak gibi bir başka özel anınızı paylaşmanıza yardımcı olacak olan toplu mesaj hizmeti veren firmalar mevcuttur.

Zaman ve maliyet konusunda tasarruf etmek için bu firmaların vermiş olduğu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bireysel müşteri olarak düşük paketler tercih edebilirsiniz.

Eğer bir işletme sahibiyseniz toplu mesaj atarak bayram kutlamak müşterileriniz gözünde size sempati katacaktır. Özel günlerde hatırlanmak her insanın hoşuna gider. Aynı zamanda bayram gibi dönemlerde yaptığınız indirimler ve ya kampanyalar var ise bu konular ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz.

Bu tarz fırsat mesajlarının satış arttırmada büyük bir faktör olduğu bilinen bir gerçektir. Kullandığınız toplu smsler yalnızca Türkçe olmamakla birlikte karakter sayıları farkıyla farklı dillere çevrilerek hizmet vermektedir. İstediğiniz dil ile ilgili önceden belirleme yapabilirsiniz.

Yurt içi gönderilen toplu mesajlarda dil seçeneği değişse bile aynı fiyat uygulanmaktadır. Yurt dışına gönderilecek toplu mesajlar için ise farklı bir fiyatlandırma uygulanmaktadır. Toplu mesaj atarak bayram kutlamak için mesajınızı önceden belirlemeli ve istediğinizi belirtmelisiniz.

Toplu mesaj atarak bayram kutlamak için seçtiğiniz firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda güvenilir firma bulma konusunda geniş kapsamlı bir araştırma yapmanızda fayda var. Firmanın iletişim bakanlığından onayı olması en belirgin özelliklerden birisi olacaktır. Ödediğiniz ücretin karşılığını tam anlamıyla alabilmek için güvenilir bir firma ile çalışmanız oldukça büyük bir öneme sahiptir. İlk defa toplu mesaj satın alıyorsanız ilk etapta düşük paketleri tercih ederek firmayı deneyebilirsiniz. İstediğiniz hizmetin kalitesine gönderilen mesajların iletilmesi ve hızına bakarak karar verebilirsiniz. Memnun kalmanız doğrultusunda yüksek sayıda paketler satın alabilirsiniz.

Toplu mesaj almaya karar verdiğinizde internet üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Aklınıza takılan soruları yanıtlamak için mail yoluyla ya da telefon aracılığı ile firmaya 7 gün 24 saat danışabilirsiniz. Alacağınız paketin içeriği önemli olmaksızın sizlere yardımcı olunacaktır. Toplu mesaj gönderimi yapan firmaların önceliği müşteri memnuniyetidir.

Toplu mesaj hizmeti sunan firmaların ücretlendirmesi GSM şirketlerinden az olabilir. Güvenilir olduğundan emin olduğunuz an itibariyle GSM şirketleri dışındaki firmaları tercih etmeniz sizi bütçe konusunda oldukça rahatlatacaktır. Toplu mesajlar son yıllarda oldukça popüler durumda hem hızı hem maliyeti hem de verdiği hizmet memnuniyeti bu kadar tercih edilmesini sağlayan faktörler arasındadır.

Toplu mesaj firmaları numaralar üzerinden gönderim yapmamaktadır. Numara yerlerine başlık belirlenir. Başlık istemeyen bir firma ise güvenilirliğinden şüphe edebilirsiniz. Firma kurallarınca başlıksız numara üzerinden gönderim yapmak yasaktır.

Toplu mesaj satın alarak almış olduğunuz mesajları parçalar halinde kullanmanızda mümkündür. Almış olduğunuz paket içeriği tek seferde tamamen kullanma zorunluluğu içermez. Kullanmadığınız kısmı ise bir sonraki kullanımına kadar sizin için saklanır. Kısacası vermiş olduğunuz ücretin tam anlamıyla karşılığını almış olmanın memnuniyetini yaşarsınız. Toplu mesaj alarak elde ettiğiniz boş zamanı sevdikleriniz ile değerlendirerek kendinizi de şımartma imkanı bulursunuz.

toplu-sms-fiyatlari