Toplu Mesaj Atarak Bayram Kutlamak
Haziran 15, 2016
Toplu Mesaj Bayram Kampanya
Haziran 15, 2016

Toplu Mesaj Bayram Fiyatları

TOPLU MESAJ BAYRAM FİYATLARI

Toplu mesaj bayram fiyatları hakkında bilgi almak ve sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetten faydalanmak için internet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, ayrıntılı tüm bilgilere tek bir tıklama ile kolay bir şekilde hemen ulaşabilirsiniz. Peki, bu toplu SMS hizmetinden faydalanmak için nasıl bir başvuruda bulunmanız gerekiyor?
İlk olarak web sitemize giriş yaparak üye ol linkine tıklamalı ve gerçek bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Sitemize üye olarak toplu SMS gönderimi yapabilmek için kurumsal bir hat sahibi olmanız gerekmemektedir. Sitemize yapacağınız tüm üyelik işlemleri tamamen ücretsizdir. Üyelik işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra ise aşağıda bulunan toplu SMS başvurusu için ilgili linke tıklamanız ve karşınıza çıkan formu bilgisayarınıza indirmeniz gerekecektir.

İmzalanan ve gerektiği takdirde kaşelenen formlar iletişim sayfamızda yer alan mail adresimize gönderilmelidir. İmzası olmayan başvurular ise sitemiz tarafından asla kabul edilmemektedir. Toplu mesaj bayram fiyatları konusunda müşteri ayrımı yapmadan herkese eşit hak ve fiyatları sunmaktadır.

İsterseniz en düşük toplu SMS paketini seçin, isterseniz de en yüksek toplu SMS paketini seçin her zaman firmamız tarafından aynı değer ile karşılanacak ve kaliteli hizmetimizin sizlere sunduğu birbirinden özel avantajlardan faydalanabileceksiniz.

Elbette ki yüksek toplu SMS adedi alırsanız sizin için mali açıdan çok daha karlı bir iş olacaktır. Üstelik bu paketlerde hiçbir şekilde kullanım süresi bulunmadığı için satın almış olduğunuz paket miktarını dilediğiniz zaman aralıklarında harcayabilir, toplu mesaj bayram fiyatları değişiklik göstermeden hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı anında yollayabilirsiniz.

Peki, toplu mesaj bayram fiyatları bizim sitemizde diğer GSM operatörlerine kıyasla neden daha ucuz? Yeni nesil olan bir operatör olarak toplu mesaj bayram fiyatlarını kendimiz belirliyoruz. Bu sebepten dolayı da düşük kar marjı ile yüksek kalitede değerli kullanıcılarımıza hizmet sunmak bizim için temel bir çalışma prensibidir. Diğer büyük GSM operatörlerinden satın almış olduğunuz toplu SMS hizmetinin tıpatıp aynısını bizi tercih ederek %50 gibi bir oran ile çok daha ucuza mal etmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda sizlere hizmet sunan uzman müşteri temsilcilerimiz 15 lira değerinde bir kontör alımı yapan kişiye de 300.000 lira değerinde kontör alımı yapan bir kişiye de aynı şekilde özenli ve saygılı bir şekilde ilgi alaka göstermektedir. Toplu SMS paketlerinin herhangi biri ile ilgili sorunuzu dilerseniz mail yöntemi ile direkt olarak bizlere iletebilir ve gereken cevabı yetkili kişilerimizden öğrenebilir, dilerseniz de ilgili telefon numaralarımızdan ya da web sitemizden gerekli olan tüm detaylara kolay ve hızlı bir şekilde anında ulaşabilirsiniz.

Büyük ve seçkin bir işletme olarak markanızın tanıtımını yapmak, ürünlerinizin reklamını yapmak ya da ürünlerinizin indirim günlerini müşteri kitlenize bildirmek için mutlaka toplu SMS hizmeti olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz en kaliteli ve en ekonomik iletişim firması olarak her zaman %100 müşteri memnuniyeti prensibimiz ile özel ve titiz bir çalışma stili ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Sadece ticari bir kimlik ile değil, aynı zamanda kişisel istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda da toplu SMS paketlerimizden hemen yararlanabilme şansına sahipsiniz.

Duygu ve düşüncelerinizi ifade eden, başlık ve içeriği kendiniz belirleyebileceğiniz tüm toplu SMS paketlerinden sizin için en uygun olanını tercih ederek tek bir hamle ile birden fazla kişiye aynı anda ulaşabiliyor olmanın ayrıcalığını yaşayın!
Yılbaşı, bayram, anneler günü, babalar günü gibi pek çok özel anlarda sevdiklerinize, ailenize ya da müşterilerinize ekonomik bir şekilde toplu SMS gönderimi yapmak için en doğru adrestesiniz.

toplu-sms-fiyatlari