Toplu Mesaj Bayram Fiyatları
Haziran 15, 2016
Toplu Sms Bayram Kampanya
Haziran 15, 2016

Toplu Mesaj Bayram Kampanya

TOPLU MESAJ BAYRAM KAMPANYA

Toplu SMS fırsatı ile sizde duyurmak istediğiniz herhangi bir mesajı binlerce hatta milyonlarca kişiye tek bir seferde aynı anda ulaştırabilirsiniz. Zaman ve mekan kavramını tamamen ortadan kaldıran bu muhteşem uygulama sayesinde sizde gönderim yapmak istediğiniz hedef kitleye hem hızlı hem de garantili bir sonuç oluşturmuş olacaksınız.
Teknolojinin her dönem kendini geliştirmesi ve yepyeni imkanları ile karşımıza çıkması elbette ki iletişim konusunda da bize pek çok avantaj sağlamıştır. Toplu SMS hizmeti 1990 yılından beri günümüze kadar gelen ve herkes tarafından tercih edilen oldukça ekonomik ve avantajlı bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Toplu SMS hizmetinin ilk kullanıldığı zamanlara göz attığınız zaman çok pahalı bir iletişim hizmeti olduğu dikkat çekmekteydi. Çünkü büyük GSM operatörleri tekelinde yer alan toplu SMS hizmeti çok pahalı bir şekilde müşteri ulaşıyordu. Bu durumda hem kişisel amaç ile toplu SMS hizmetinden faydalanmak isteyen kişileri hem de büyük ticari işletmelerde müşterilerine daha yakından ve anında ulaşmak isteyen ticari kimlikli kişileri fazla maliyet harcamasına mecbur kılıyordu.

Son yıllarda ise bizim gibi siz değerli kullanıcılara toplu SMS hizmeti sunan operatörler sayesinde artık göndermek istediğiniz mesajların maliyeti çok daha uygun fiyatlara çekildi. Ancak günümüzde hala büyük GSM şirketleri çok fazla göz önünde bulunduğu için kullanıcıların dikkatini çekmekte ve size sunduğumuz aynı toplu SMS hizmetini çok daha uçuk fiyatlarda sunmaktadır.

Oysaki, bilinmeyen bir durum vardır. Bizim sizlere sunmuş olduğumuz toplu SMS paketleri ile büyük GSM operatörlerinin sunmuş olduğu toplu SMS paketleri ve hizmetleri konusunda hiçbir fark bulunmamaktadır. Hem firma olarak hem de servis sağlayıcılarımız ile diğer GSM operatörleriyle aynı kalitede ve hızda gönderim hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Toplu SMS paketleri sizin ne işinize yarayacak? Günümüzde özellikle ticari işletmeler ürünlerini daha fazla insana daha hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilmenin yollarını arıyor. Bunun en güzel yanı kuşkusuz ki teknolojinin nimetlerinden faydalanmak olacaktır.

Sadece sosyal medya mecralarında değil, herkesin elinde bulunan cep telefonlarında da markalar adeta bir yarış halindedir. Özellikle müşterilerinin duygusal tarafına dokunmak isteyen seçkin markalar toplu SMS hizmetlerinden yararlanıyor.

Böylece yılbaşı, bayram ve diğer özel günlerde müşterilerine kendini hatırlatarak ne kadar düşünceli bir marka olduğunu belli ederek, müşteri gözündeki değerini bir kat daha arttırmayı başarıyor. İşletmeler için toplu mesaj bayram kampanya paketleri sunarak çok daha az bir maliyet ile belirlenen müşteri kitlesine aynı anda ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

Dilerseniz işletmenizin reklamını yapabilir ya da ürünleri tanıtabilirsiniz, dilerseniz de toplu mesaj bayram kampanya fırsatı ile ürünleriniz hakkındaki güncel bilgileri ve indirim günleri paylaşabilirsiniz. Elbette ki, toplu mesaj bayram kampanya fırsatından faydalanmak için illa ki bir işletme sahibi olmanız gerekmez. Kişisel olarak ailenize, sevdiklerinize ve arkadaş çevrenize de toplu mesaj bayram kampanya fırsatı sayesinde çok az bir miktar ödeyerek çok daha fazla mesajı aynı anda iletebilirsiniz.

Firma olarak 1996 yılından beri özellikle iletişim sektöründe büyük başarılara imza atarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.  BTK ve TİB tarafından onaylı bir firma olarak size en uygun toplu mesaj bayram kampanya paketlerini sunuyor ve hiçbir şekilde kullanım süresi koymadan dilediğinizce bu hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz. Artık sizin için ne zamanın ne de maddiyatın bir önemi kalmadı! Bizlerden alacağınız toplu SMS hizmetinin desteği sayesinde çok daha az bir maliyetle çok daha büyük bir kitleye ulaşabilmenin tadını çıkarın.

toplu-sms-fiyatlari