Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir

Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir

Bir kampanya durumunda ya da sizin için gerekli olan başka bir durumda rehberinizde gerekli kişilere tek tek mesaj göndermek oldukça yorucu ve uzun zaman alan bir işlem olacaktır. Oysa toplu halde sizin belirleyeceğiniz kişilere mesaj gönderimi hem kampanya düzenleme açısından hem de sizin zamanınız açısından oldukça avantajlı olacaktır. Bu bağlamda smsclient programı tam da sizin dilediğiniz özelliklere sahip bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet sayesinde kısa sürede zaman ve mekandan bağımsız olarak mesaj gönderimi sağlayan bu program ile kolaylıklar sizi beklemektedir. Peki toplu mesaj nasıl gönderilir?

Uygulama ile toplu mesaj gönderimi için internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. Çünkü bu bağlantı ile toplu sms gönderimi sağlanacaktır. Toplu olarak mesaj göndermek isteyenler bu uygulamayı kullanacaklarında kesinlikle bir program kurulumu yapmayacaktır. İzlenecek adımlar kısa ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için ilk olarak yapılacak işlem kayıt olmaktır. Uygulama için hemen kayıt ol butonuna basılarak kayıt olma işlemi gerçekleşmeye başlamaktadır. Hemen kayıt ol butonu ile uygulamanın kişilerinize ulaşımını da sağlamış olmaktasınız. Sadece mesaj gönderimi değil aynı zamanda kupon, bağlantı ve zengin içerikler de burada bulunmaktadır. Kupon ya da anket gibi zengin içeriklerin gönderimini sağlayan uygulama sayesinde kısa sürede istenen sonuç alınacaktır. Peki toplu mesaj nasıl gönderilir? Sorusu için Kayıt için ad, soy ad, e posta adresi, telefon numarası ve firma adresi istenmektedir.

Peki toplu mesaj nasıl gönderilir? Sorusu için 2. Adım toplu sms abonelik adımlarından oluşmaktadır. Sözleşme ile gönderilecek ek evraklar tamamlanacaktır. 3. Adımda eksik evrak olmadan ıslak imzalı başvuru alınmaktadır. Son adımda ise kredi yüklemesi için telefon numarası araması yapılmaktadır.