Toplu Mesaj Yolla

Toplu Mesaj Yolla

Toplu bir şekilde mesaj ya da video yollama gibi özellikleri bulunan smsclient, hayatınıza oldukça kolaylık katacak bir uygulamadır. Kolay bir şekilde ve tamamen ücretsiz olarak başvuru yapılan ve kayıt olunan programda toplu mesaj yollama seçenekleri bulunmaktadır. Uygulama içinde en başta toplu sms gönderme işlemi yer almaktadır. Binlerce müşteriye aynı anda ve sadece saniyeler içinde mesaj gönderimi sağlayan uygulama, özel bir iletişim kanalıdır. Toplu mesaj gönderme ile tüm diğer Pazar faaliyetlerini destekleme konusunda da yardım almanız sağlanmaktadır. Uygulamada toplu mesaj gönderimi yanında toplu mms gönderimi de bulunmaktadır.

Teknolojik gelişmeler insanların ihtiyaçlarını artırmaktadır. Özellikle kurumsal olarak hizmet veren pek çok firma, teknoloji bakımından geniş ihtiyaçlara sahiptir. Bu ihtiyaçlardan biri de toplu olarak mms gönderimidir. Bu uygulama ile toplu mesaj yollamanın yanında toplu olarak mms gönderme fırsatı da ayağınıza kadar gelecektir. Resim ya da animasyon veya ses ve video gibi dosyaları kısa sürede zaman ve mekandan bağımsız olarak gönderim sağlayacaktır. Böylece pazarlama ya da reklam içeriğinizi daha etkili şekilde sunma ve aynı anda pek çok kişiye ulaştırma kolaylığı da sizinle birlikte olacaktır. Toplu video gönderimi 3G hizmetinin yaygınlaşması ile daha da önem kazanan bir seçenek olmuştur. bu da uygulamada toplu video kullanımı seçeneğinin de uygulama içinde yer alan ve pek çok kişiye ulaşan bir ayrıntıdır.

OTP sms için de toplu mesaj yollama programı büyük bir güven içinde kullanılmaktadır. Bu işlem için ıslak imza gerekmese de mesajın güvenlik ve yetkili kişi onayı ile gönderimini sağlayan uygulama smsclient ile hayatınızda basit ve kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Wap push, interaktif ama, anında cevap da seçeneklerden diğeridir.