Toplu Mesaj Yollama

Toplu Mesaj Yollama

Ülkemizde pek çok firma müşterilerine aynı mesajı ya da aynı videoyu göndererek reklam, pazarlama ya da tanıtım gibi uygulamaları yapmaktadır. Günümüzde bu tarz uygulamalar için geliştirilen özel bir program bulunmaktadır. smsclient, bu uygulamaların toplu mesaj yollama için geliştirdiği özel bir seçenektir. Ücretsiz kayıt olunan uygulamada toplu halde sms, mms, video ya da wap pash gibi gönderim seçenekleri bulunmaktadır. wap push metin içerikli bulunan bir mesaja özel olarak bir link eklemeyi sağlayan servistir. Bu da hedef kitlenize ulaşarak reklam ya da tanıtımınızın daha etkili şekilde yapılmasını sağlayacaktır. İnternet bağlantısı uygulama için ve bu seçenek için olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır.

İnteraktif sms gönderme de uygulama ile daha kolay bir hal almaktadır. smsclient ile toplu mesaj yollamak isteyenler için uzun numara, kısa numara, karşılıklı bir etkileşim olanağı bulunduran interaktif mesaj ulaşımı sağlanmaktadır. Anket ya da bu gibi karşılıklı iletişimin sahip olduğu durumlarda interaktif mesaj işinize en kolay şekilde yarayacak bir çözümdür. Bu çözüm ile tanıtım ya da diğer işlemleriniz kolay ve etkili bir şekilde sağlanacaktır. TC kimlik numarası ile sms gönderimini de izin veren bu uygulama, telefon numarası ya da adresi bilinmeyen kişilere mesaj yollamak için eşsiz bir fırsat oluşturan TC kimlik numarası ile mesaj yollama, zaman ve gönderim maliyetinden de tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Toplu şekilde mesaj gönderme yanında uygulamada anında cevap seçeneği de bulunmaktadır. sadece toplu mesaj yollama değil anında cevap ile anında bilgi toplama, kampanya daveti, anket, web sayfasına yönlendirme gibi pek çok ayrıntı sağlanmaktadır. Böylece bu uygulama ile hedef kitlenizin katılımını ve satın alması da sağlanmaktadır