Toplu Sms
Ekim 22, 2015
Babaeski Toplu Sms
Ekim 25, 2015

Toplu Mesaj

Toplu Mesaj

 

toplu-sms-fiyatlari-3Ürünlerinizin tanıtımı, firmanızın reklamı, kurumunuzun hedef kitlesini bilgilendirmek Toplu Sms Club ile artık daha kolay. Size uygun avantajlı fiyatlarımızla dilediğiniz her an yanınızdayız. Çağımız iletişim çağı ve günümüzde hedef kitlenize rahatlıkla, ekonomik şekilde cep telefonu aracılığı ile ulaşmada iletişimin en basit ve hızlı yolunu da sektöründe öncü olan TopluSmsClub.com sizlere sunuyor. Firmanız var ve mevcut müşterilerinizin yanı sıra yeni müşteriler kazanmak istiyorsunuz ya da firmanızın bir ürününü tanıtmak istiyorsunuz.

toplu sms hizmetleriİşte bu noktada herkesin internet sitenize bakma olanağı olmayacağından ve belki de firmanızı tanımadığından müşteri potansiyelinizi arttırmanın en kolay yolu yollayacağınız sms olacaktır. Eğer bireysel olarak özel günlerde hepsini birden görmenizin mümkün olmadığı arkadaşlarınızı, dostlarınızı, akrabalarınızı hatırladığınızı yollayacağınız sms sayesinde belli edebilir, gönüllerinde taht kurabilirsiniz. Girdiğiniz bir yarışmada, sınavda başarılı olduysanız sevdiklerinize yollayacağınız bir mesajla çevrenizdeki herkesi bu mutluluğunuza ortak edebilirsiniz. Aynı şekilde kurumlar için de toplu mesaj sistemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğer bir eğitim-öğretim kurumu iseniz velilere veya öğrencilerinize iletmek istediğiniz duyuruları yine toplu sms sayesinde kolayca gönderebilir, böylelikle haberdar edebilirsiniz. Eğer şirketseniz çalışanlarınızı gerekli durumlarda göndereceğiniz toplu sms ile bilgilendirebilirsiniz.
Sağlık sektörü iseniz bünyenize yeni bir doktor kattığınızda, yeni bir cihaz aldığınızda, başarılı bir operasyona imza attığınızda bölge halkını göndereceğiniz bir sms ile başarınıza ortak edebilir, alanında uzman olduğunuz branşlarda daha geniş bir topluluğa hizmet verebilirsiniz. 2010 yılından bu yana reklam ve tanıtımınızda sizlere uygun ve farklı seçenekler sunan Toplu Sms Club ile hedef kitlenize mesajınızı toplu sms olarak gönderip geri dönüşlerinizi alabilirsiniz. İşte bu noktada tek yapmanız gereken www.toplusmsclub.com adresinden Toplu Sms Club’e ücretsiz üye olmak. Geniş bir portföye hitap eden sistemimizde yer alan bireysel, kurumsal ve okullar olmak üzere üç farklı kategoriden kendinize uygun seçenekteki formu doldurduktan sonra scan etmeniz ya da fotoğraflayıp tarafımıza elektronik posta ile ulaştırmanız halinde formunuzun onaylanmasının ardından sistemimizden bütçenize göre toplu mesaj paketini satın alabilirsiniz.
toplu-sms-apı7 gün 24 saat canlı destek hattımızdan bilgi edinebilir, sorularınız yöneltebilir, toplu mesajlarınızı ise herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz zaman, dilediğiniz saatte kullanabilirsiniz. İstek ve önerilerinize de açık olan Toplu Sms Club ayrıcalığından henüz yararlanmadıysanız şimdi tam sırası. Firmanıza, kurumunuza ve bütçenize göre 9 adet  toplu mesaj tercihinden birini satın alın ve mesajlarınızı hedef kitlenize anında ulaştırın. Toplu Sms Club ile kendi rehberinizi oluşturup, gönderim raporlarınızı rahatlıkla inceleyebilir, mesajınızın gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz.
Ünlü markaların, kurumların ve siyasi partilerin tercihi olan Toplu Sms Club ile hem paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf edin. Ayrıca size özel rahat kullanım panelimiz sayesinde toplu mesajlarını kolaylıkla gönderin. 1.000, 2.500, 5.000, 10.000, 25.000, 50.000, 100.000, 250.000, 500.000 adet paket seçeneklerimizden birini tercih ederek toplu sms satın alabilir, Toplu Sms Club ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Diyelim ki mesajınızın hedef kitlenize ulaştırılması gereken gün başka bir işiniz var ya da tatile çıkacaksınız. İşte böyle durumlarda mesajı kim çekecek diye dert etmeyin. Mesajınızı günler öncesinden yazıp, dilediğiniz gün ve saati belirleyin ve sistem sayesinde binlerce kişiye ulaşma imkanının keyfini yaşayın. İnternetin olduğu her yerde her an yanınızda olan Toplu Sms Club’ün güçlü alt yapısı  sayesinde her daim rakiplerinizden bir adım önde olmanız, saniyeler içerisinde mesajınızı iletmeniz için size Toplu Sms Clup yeter. Şimdi sms zamanı…

ÜCRETSİZ HEMEN  ÜYE OL