Toplu Sms Android

Toplu Sms Android

Önceden planlanmış dahi olsa bir mesaj metnini sizin istediğiniz zaman hedef kişiye ulaştıran uygulama smsclient olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni nesil telefonlar için de özel olarak geliştirilen bu uygulama toplu sms android olarak kolaylık sağlamaktadır. Önceden planlanmış mesaj metinlerinin dilediğiniz zaman ulaşımı ise zamanınızın size kalmasını sağlayacak olan büyük bir rahatlığı meydana getirmektedir. özellik bakımından incelendiğinde bu uygulamada bulunan ajandam özelliği telefonlara büyük rahatlık kazandırmaktadır. Bu özellik ile yani ajanda ile sms hatırlatmaları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra ajanda da yer alan mesajların metni, mesajların tarihi ve saati, mesajların GSM numaraları kontrol edilmektedir.

Otomatik sms özelliği de bulunan uygulamada toplu sms android ile özel tanımlı alanlar da devreye girmektedir. Hatırlatma mesajı ile gitmesini istediğiniz mesajlar belirlenen tarih ve saatte ulaşacaktır. Ayrıca bu uygulamanın en güzel taraflarından biri de ince bir kişiliğe sahip olduğunuzu herkesin bilmesini sağlamasıdır. Çünkü uygulama, telefon defterinde bulunan evlilik yıl dönümü ve doğum gibi ayrıntıların bulunduğu kişilere otomatik olarak tebrik mesajı gönderecek bir sistemden oluşacaktır. Kişiye özel olarak bir mesaj atmak istediğinizde ya da video göndermek istediğinizde alan ekle özelliği ile bu durumu gayet basit bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanacaktır. Programı kullanmak sizin için pek çok avantajı da beraberinde getirecektir.

Otomatik sms kontrolü smsclient ile gün içinde sizin dahi haberiniz olmadan kendiliğinden gerçekleşmektedir. Bu bakımdan toplu sms android ile işlemlerinizin aksamadan ilerlemektedir. İkinci olarak bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İkinci bir işleme gerek kalmadan otomatik sms ulaşımı sağlanmaktadır. Özel olarak tanımlı alanlarda herhangi bir tarihte mesaj atma ve kişiye özel mesaj ile müşterilerin kendini özel hissetmesini sağlama.