Toplu Sms Atma Programı

Toplu Sms Atma Programı

Smsclient olarak adlandırılan ve toplu halde sms atma, video atma, mms atma, TC kimlik no ile mesaj gönderme, interaktif mesaj yollama ya da anında karşılık alma gibi sitem özellikleri bulunan programa genel olarak toplu sms atma programı adı verilmektedir. Bu programa kayıt olmak basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Gerekli evrakların sağlanması ve sağlanan evrakların ıslak imzalı olarak adrese ulaşması ile kayıt işlemi tamamlanmaktadır. Kredi yüklemesi ile de program kullanılmaya başlanacaktır. Günümüzde bu anlamda yapılacak olan çalışmalar uygulama ile daha hızlı ve daha etkili bir hal almaktadır.

Toplum içinde toplu sms atma programı olarak bilinen bu uygulamayı kullanırken bazı konularda dikkatli olmak gerekmektedir. Güvenlik için uygulamanın adı, parolası ve uygulama kodu gizli tutulmalıdır. Bu bilgiler kesinlikle 3. Kişiler ile paylaşılmamalıdır. Bunun yanı sıra mail yolu ile kesinlikle şifre işlemler yapılmamalıdır. Kendi güvenliğiniz için dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise uygulama için kullanılacak internetin halka açık bir şekilde kullanılan internet olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Virüs ya da benzeri programlara karşı bilgisayarınızda antivirüs programının yer alması gerekmektedir. Ayrıca bu programların virüs veri tabanları her zaman güncel olarak tutulmalıdır. Aksi halde sıkıntılı virüsler ile program üzerinden güvenliğinizi tehdit edecek durumlar ortaya çıkacaktır.

Kişisel bilgiler sadece toplu sms atma programı için değil internet üzerinde her zaman dikkatli şekilde kullanılması gereken ve gizlenmesi gereken bilgiler arasında bulunmaktadır. bu bakımdan kişisel bilgilerin çalınmaması için sadece kişisel internet ağı kullanımı değil aynı zamanda kişisel bilgisayar kullanımına da dikkat etmek gerekmektedir. Uygulama için sadece güvenilir ve tanıdık kişilerin bilgisayarları kullanılmalıdır ve böylece bilgiler korunmalıdı