Toplu Sms Bayilik Almak

Toplu Sms Bayilik Almak

Bayilik sistemi toplu sms bayilik alma özellikleri ile hayatınıza farklı bir iş alanı getirecek iş koludur. Bayilik sistemi özellikleri basında bayilerin toplu sms konusunda kullanım ara yüzünü ve işlemlerin kendileri tarafından yapılma süreçlerini kontrole almaları sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra alınacak olan bayilik ile abonelerin otomatik olarak apı bağlantıları açılarak ya da kapatılarak sistem çalışmasını sürdürecektir. Bayiler belge kontrolü de yapacak olan özeliklere sahiptir. Ayrıca bayiler gerekli notları alabilecekleri ara yüz abonelerini grup halinde dahi bulundurmaktadır. Gerekli evrakların tamamlanması ile hemen bayilik alma işlemi tamamlanmaktadır. Bu konuda istekli olanlar için işlemler saatler içinde dahi tamamen son bularak satışlar aynı gün içinde başlamaktadır.

Toplu sms bayilik almak için ilk olarak ön başvuru yapılması gerekmektedir. Bunun ardından müşteri sözleşmesi yani bayilik sözleşmesi adrese gönderilecektir. Bu sözleşmenin tüm detayları ayrıntılı olarak kontrol edildikten sonra bayilik için her sayfanın ayrı ayrı imzalanması ve kaşelenmesi gerekmektedir. Bu sözleşme ile birlikte istenilen ek belgeler de tamamlanarak iki ayrı nüsha kargo aracılığı ile ya da posta aracılığı ile gönderilmelidir. İmza beyannamesinin ya da imza sirklerinin adrese orijinal halde ulaşması gerekmektedir. Bu şekilde belge aslı gibidir haline getirildikten sonra bayilik sözleşmenin diğer nüshası adresinize ulaşması sağlanacaktır. Bayilik Almak için sözleşme dışında istenen farklı belgeler de bulunmaktadır.

Sözleşme ile birlikte toplu sms bayilik almak için istenen belgeler gerçek kişiler ve tüzel kişiler olarak iki ayrı şekilde bulunmaktadır. Tüzel kişiler ve gerçek kişiler için de bayilik sözleşmesi istenmektedir. Ticaret sicil kaydı tüzelkişiler için istenirken aynı zamanda gerçek kişiler için vergi levhası istenmektedir. İmza sirküleri tüzel iken imza beyannamesi gerçek kişiler içindir.