Toplu Sms Bayilik Hizmeti

Toplu Sms Bayilik Hizmeti

Toplu sms özellikle kurumsal olarak hizmet veren firmalar tarafından tercih edilen ve pek çok kişiye aynı anda mesaj atmayı sağlayan bir sistemdir . Bu sistem için toplu mesaj yollama uygulaması internet aracılığı ile kullanılmaktadır. Toplu mesaj yollama uygulaması bayilikler aracılığı ile de alınan bir hizmettir. Bu bakımdan toplu sms bayilik hizmeti için başvurular da bulunmaktadır. Bayilik için gerek kurumsal başvurular gerek kişisel başvurular gerekli evrakların tamamlanması ile kabul edilmektedir. Bu bakımdan alınan bayilik için en önemli şart gerekli evrakların tamamlanması olacaktır. Bu evrakların başında bayilik sözleşmesi bulunmaktadır. Bu sözleşme her sayfası ayrı şekilde ıslak imzalı olarak gönderilmektedir. Ayrıca adrese teslim olarak iletilmektedir.

Gerekli evraklar, toplu sms bayilik hizmeti bakımından ilk olarak sözleşmeden oluşmaktadır. Bunun sonrasında ise Gerçek kişiler ve tüzel kişiler olarak iki farklı şekilde değişen liste yer almaktadır. Tüzel kişiler için bayilik acısından istenen belgelerin basında bayilik sözleşmesi, ticaret sicil kaydı, şirket imza sirküleri ve imza yetkilisi olan kişinin kimlik fotokopisi yer almaktadır. Gerçek kişiler için ise istemen belgeler bayilik sözleşmesi, vergi levhası, imza beyannamesi ve imza yetkili fotokopisi istenmektedir. Bu belgeler kurumsal bayiler için istenmektedir. Bireysel bayi açmak isteyenler için ise istenen belgeler bayilik sözleşmesi, imza beyannamesi ile başlamaktadır. Bunun dışında bayilik sözleşmesi olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Kişi adına kayıtlı olan fatura ve kimlik fotokopisi de bireysel bayilik acısından istenmektedir.

Gerekli evrakların tamamlanması ile toplu sms bayilik hizmeti için evrakların tamamı adrese kargo aracılığı ile ya da posta ile yollanmaktadır. Böylece bayilik için gerekli olan başvuru işlemi tamamlanmaktadır. Sözleşme imza açısından tamamlandığında size geri yollanacaktır.