Toplu Sms Bayilik Şartları

Toplu Sms Bayilik Şartları

Toplu sms bayilik almak için bir takım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun için toplu sms bayilik açacak kişilerden herhangi bir öğrenim şartı istenmemektedir. Toplu sms bayilik şartları genel anlamda evrak ve gerekli belgeler üzerine oluşan şartlardır. Gerekli evrakların sağlanması ile bayilik açmak açısından herhangi bir engel bulunmamaktadır. Yanı bir bayilik için hali hazırda gereken tek şart istenen belgeleri toplamaktır. Kurum olarak toplu sms bayiliği açmak isteyenler için ise yine benzer evraklar istenmektedir. Gerekli evraklardan ilk sırada yer alan ve en önemli evrak niteliği taşıyan belge bayilik sözleşmesidir. Bu sözleşme ayılık açmak isteyen kişi ve kurumlara bayilik veren firmalar tarafından iki farklı nüsha halinde yollanmaktadır.

Bayilik sözleşmesi içinde toplu sms bayilik şartları ile ilgili tüm şartlar yer almaktadır. Bu şartları yerine getirmek isteyen kişi ya da kurumlar bayilik sözleşmesinde yer alan şartları ayrıntılı şekilde inceleyerek gerekli konu ile ilgili ayrıntılara hakim olmaktadır. Konu ile ilgili ayrıca bayilik sözleşmesinde ili taraf içinde hakların korunması adına farklı maddeler de yer almaktadır. Bu bakımdan bayilik açmak isteyen kişi ya da kurumlar tarafından bayilik sözleşmesinin her sayfası ayrıntılı şekilde incelemelidir. İnceleme bittikten sonra ise sözleşmenin tüm sayfaları ayrı ayrı imzalanarak işlemler tamamlanmalıdır. Sözleşme yanında bayilik açmak isteyen kişi ya da kurumlardan imza sirkülerinden kimlik fotokopisine kadar tüm belgeler istenmektedir. Bu belgeler adrese direkt teslim olacak şekilde gönderilmelidir.

Bayilik sözleşmenin iki ayrı nüshalarından biri için kalan imza işlemi de tamamlandıktan sonra belge bayilik almak isteyen kişi ve kurumlara yeniden gönderilecektir. Toplu sms bayilik şartları adına alınacak belgeler ve diğer işlemler tamamlandıktan sonra hemen sms satışı başlayacaktır.