Toplu Sms Btk

Toplu Sms Btk Düzenlemesi Elektronik haberleşme için yapılan düzenlemeler ile bu sektör daha etkili ve reddedilebilir hale gelmiştir toplu sms Btk ile yapılan düzenlemeler sayesinde sms sonlarına eklenmesi mecbur kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar ile isteyen kullanıcı her an istediği mesajı reddetme olanağına da sahip olacaktır. Böylece istediği kod ile istediği mesajı reddeden alıcılar için mesajlar daha etkili bir hale gelecektir. Mesaj sonunda yer alan kod otomatik olarak ekleneceğinden müşterilerin bu kodu eklenmesine gerek yoktur. Toplu sms, toplu mms ya da toplu video gönderimi için yapılacak olan bu eklemeler tüm iletiler için geçerli olacaktır.

Toplu mesajlar için toplu sms Btk ile yapılacak olan düzenleme sonrasında mesajın sonunda yer alan kod mesajı düzenlemektedir. Mesajın sonunda yer alan bu kod ile aynı zamanda mesajın karakter sayısında da genişleme olacaktır. Türkçe mesaj için karakter sayısı 148 karakteri aştığında mesaj sayısı otomatik olarak 2 sms olacaktır. Kurumsal anlamda verilen toplu sms hizmeti sayesinde kısa sürede kurumsallık sağlayan şirket ismi ön plana çıkmaktadır. gizlilik politikası ya da hizmet sözleşmesi gibi ayrıntılar ile bu gönderim de yer alan tüm mesaj hakları garanti altında bulunmaktadır. Firmalar tarafından yollanan mesajlar için yapılacak olan gönderimler firmaların adının da yer almasıyla reklam için de fırsat doğurmaktadır.

Hukuki anlamda yapılan toplu sms Btk düzenlemesi ile bu konuda alınacak olan cezalar da gündeme gelmektedir. Alınan cezalar günümüzde bin lira ile 15 bin lira arasında değişmektedir. bu anlamda alınan mesajlar istendiği zaman geri çevrilecektir. Fakat yapılan düzenlemeye uymayan gönderimler için cezalar geçerli olacaktır. Ceza uygulaması ile alıcıların iletiler ile gereksiz yere rahatsız edilmesi de önlenmektedir.