Toplu Sms Cell

Kişiye özel yer alan bir panel ile sms göndermeye hemen izin veren toplu sms cell pek çok kolaylığı bir arada sunmaktadır. Toplu sms cell kolaylıkları ile exel dosyanızda yer alan tüm bilgiler basit bir şekilde yüklenmektedir. Ayrıca yine bu sistem ile gönderici firma ya da kurum için hız en son halini almaktadır. sistemin kullanılması ile hazırlanılan numaralara toplu halde ve en kısa sürede mesaj gönderimi yapılmaktadır. Tüm bu gönderimlerin yerine ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili geri dönüş ise raporlama ile yapılmaktadır. Saniyeler içinde numaralara kaç adet mesajın ulaştığı ile ilgili geri dönüş yapılmaktadır.

Detaylı raporlama sayesinde yapılan geri dönüşler ve mesaj ayrıntıları kampanyanın etkisinin ölçülmesinde de size yardımcı olacaktır. Toplu sms cell ile sadece bir grup kişiye mesaj ulaşımı değil aynı zamanda kişiye özel mesaj ulaşımı da sağlanmaktadır. Kişiye özel olarak gerçekleştirilen bu mesaj iletiminde çalışmalar oldukça etkili bir hal almaktadır. basit sms gönderimi de yine bu sistem üzerinden basit şekilde gerçekleşmektedir. Anlık raporlama sayesinde gerçekleştirilen etkinliğin yer aldığı kişilere ulaşımı sağlıklı şekilde kontrol edilmektedir. Doğru hedef üzerinde gerçekleştirilen bu raporlama ile istenen hedefe ulaşım daha kolay şekilde sağlanmaktadır. Pazarlama için de yine toplu sms en fazla kullanılan ayrıntılı çalışmalar arasında bulunmaktadır.

Toplu sms cell ile toplu sms kolaylığını kullanan herkes reklam ya da ürün etkileyiciliğini en hızlı şekilde kullanmaktadır. Bunların yanı sıra ekonomik olarak da firma ya da kurumlara maliyeti bu sistemin oldukça düşük olacaktır. Konu ile ilgili her türlü bilgiye ya da sorunun cevabına 7 gün 24 saat boyunca ulaşılmaktadır. Bu da sistemi daha kullanışlı hale getirmektedir