Toplu Sms Center
Aralık 14, 2017
Toplu SMS’ de En Uygun Fiyat Hizmeti
Aralık 14, 2017

Toplu Sms Cell

Toplu Sms Cell Toplu sms mantığı şu şekilde çalışmaktadır. Toplu sms hizmeti veren firmanın bizim için belirlediği ara yüz üzerinden istediğimiz zaman kolaylıkla gönderim yapabilmekteyiz. Mesajların içeriğini ve başlığını belirleyip müşterilerimize gönderebiliriz. Hizmeti aldığımız firmaya göre iletilmeyen yani gönderimi gerçekleşemeyen telefonlardan ücret kesintisi yapmamaktadır. Ölçülebilir özelliğe sahip olan toplu sms cell sistemi kampanyaların tüketici üzerindeki etkisini raporlar sayesinde ölçebilmekteyiz. Oldukça ekonomik bir sistem olan toplu sms tek bir adımda onlarca kişiye mesaj gönderilmesini sağlamaktadır. Eğitimde de kendini gösteren toplu sms ile öğrencinin devamsızlık bilgisini ya da not bilgisini velilere gönderebilirsiniz. Sigortacılık ta da aktif görev alan toplu sms cell sistemi araçların sigortalarının bitiş tarihi gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.

toplu-sms

Piyasa da oldukça çok firma toplu sms hizmeti yapmaktadır. Kendi aralarında rekabet olan firmalar avantajlı paketler ile indirim yaparak müşterilerin dikkatlerini üzerlerine çekmeye çalışmışlardır. Sizlere burada Toplu Sms Cell firmasının bilgilerini paylaşacağız. Cell hücre demek telefon şirketlerinin sıklıkla tercih ettiği isimlerden biridir. Toplu Sms Cell kendine özgü güzel avantajları mevcuttur. “Hızlı, hesaplı, basit toplu sms” sloganına sahiptir. Önemli gün ve aylarda unutmamanız gereken bir mesajı sizin yerinize gönderen bir toplu sms şirketidir. Kişilere özel panel bölümü sayesinde anında mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Excel dosyasında ki numaraları kolay bir şekilde yükleyip mesaj gönderebilirsiniz. Gönderilen mesajları anında raporlama sistemi sayesinde görüntüleyebilme imkânı sunmaktadır. Kişiye özel teknik destek ile bu alanı da bulunmaktadır.

Toplu Sms  göndermek için bir kaç işlem gereklidir. Toplu sms için web sitesinin üst kısımdaki  “KAYIT OL kısmına tıklayıp, kullanıcı adı ve şifre oluşturuyorsunuz. Bu işlem den sonra  GRK Evrak sekmesinden uygun formu seçin, seçtiğiniz forma tıkladığınızda bilgisayarınıza inen dosyayı doldurup destek@toplusmscell.com adresine gönderin. Bu işlemlerden sonra mesaj atabilirisiniz.