Toplu Sms Center

Toplu Sms Center

Toplu sms hayatımızı kolaylaştıran ve kısa sürede firmaların tüm müşterilerine ulaşmasını sağalan bir sistemdir. Sistem ilk kurulduğu günden bu güne kadar teknolojinin her alanında gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişim içinde en önemli alanlardan biri de toplu sms center hizmeti olarak karsımıza çıkmaktadır. Bu himmet karşılığında toplu sms alanında alınan faydalardan biri tüketicinin danışmasını sağlayacak bir bölümün olmasıdır. Bu bölüm bilgi merkezi olarak hizmet verirken müşterilerin tüm sorularına cevap vermektedir. Böylelikle daha fazla insana daha kaliteli hizmet verilmektedir. Toplu sms center hizmeti içinde 7 gün 24 saat boyunca şikayet yönetimi alanı da bulunmaktadır. Burada konu ile ilgili şikayetler dile gelmektedir.

Sipariş yönetimi hizmetleri de toplu sms center içinde yer alan önemli alanlardan biridir. Buradan direkt sipariş verme ve ödeme ile ilgili işlemler kısa sürede gerçekleşmektedir. Üyelik yönetimi hizmetleri bölümünde ise topu sms için üyelik yaptıracak olan müşterilere hizmet verilmektedir. Böylece toplu sms için üyelik gerçekleştirmek isteyen kişi ve kurumlar konu ile ilgili bilgileri bu bölümden alırken üyelik işlemlerinin büyük çoğunluğunu da bu alandan gerçekleştirmektedir. Randevu hizmetleri ve VIP yani özel müşteri hizmetleri de toplu sms center içinde yer alan önemli bölümlerdendir çağrı sonrası arka plan da konuşmalar ve hizmetler açısından sağalmak hizmeti ortaya koymaktadır. Yine bu hizmet içinde müşteriyi satış noktası için bilgilendirme hizmeti de verilmektedir.

Ürünler ile ilgili sorunları çözmek ve sorunlar ile ilgili servis yönlendirmesi yapmak da toplu sms center hizmetleri arasında bulunmaktadır. E posta ve faks yönetimi yanında görüşme kayıtlarının tutulması ve çağrı merkezi performans bildirimi de yine bu alanda verilen hizmetler arasında bulunmaktadır.