Toplu Sms Hizmeti
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Fırsatı
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Faydaları

Hepimizin kullandığı vazgeçilmezler arasında telefonlar yer almaktadır. Gelişen teknoloji bizleri de geliştirmekte ve değiştirmektedir. Teknoloji çağı ile bir firmanın kendini tanıtımı da billboardlar dışına çıkmayı başarmıştır. Şimdi kurumlar kendi tanıtım ve reklamlarını veya kampanyalı, indirimli ürünleri televizyonlarda, web sitelerinde ve telefonlarımıza mesaj yolu ile yapmaktadırlar. Telefonlarımıza gün içerisinde birçok kurumdan bu tür mesajlar almaktayız. Bu mesajlar toplu mesaj sistemine girmektedir. Toplu sms sistemi çok hızlı ve çok kişiye kolayca ulaşma imkânı sağlamaktadır. Yeni nesil reklam ve duyuru için bir araç olmuştur. Ürün tanıtım, kampanya, promosyon, reklam, özel gün kutlama gibi, dernek, belediye, dershane, sigorta firmalar tarafından toplu sms sistemi kullanılır.

toplu-sms-faydalariToplu sms birçok faydası bulunmaktadır. Çok kısa bir sürede aynı anda kitlelere ulaşmanız mümkün olur. Toplu sms birçok iletişim veya reklam araçlarına göre daha uygun fiyat sunmaktadır. Özellikle ihtiyacınız olan miktarı doğru belirleyip uygun avantajlardan yararlanırsanız eğer uygun fiyata yüksek başarıma sahip olursunuz. Toplu sms ile her yere her zaman yüksek ulaşma oranına sahiptir.  Telefonlarımıza gelen sms olabilecek en kişisel iletişim aracıdır. Toplu mesaj gönderimleri çok yüksek oranda kitlelere ulaşır ve alıcıların çoğu tarafından bu mesajlar okunur. Bu yöntem yüksek bir etkiye ve geri dönüşe sahiptir. Toplu mesaj sistemleri hız iki türlüdür. Birinci hız doğru çözümler sayesinde oldukça hızlı sms hazırlayabiliriz. İkinci ise bu mesajı milyonlarca kişiye ulaştırma imkânına sahibiz. API desteği sağlamaktadır. API ek bir programa gerek olmadan gerekli servisleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toplu sms teknolojisi sayesinde göndermiş olduğunuz alıcı listesini saklayabilir, mesajlarınızın durumlarını, iletildi, beklemede, iletilmedi veya hatalı numara gibi bilgileri yani gönderdiğimiz mesajın takibini yapabiliriz.