Toplu SMS Forum
Aralık 14, 2017
Toplu Sms En Uygun
Aralık 14, 2017

Toplu SMS Firması Kurmak

Toplu SMS Firması Kurmak

toplu-sms     Toplu SMS firması kurmak artık kendi işini kurmak isteyenler için en çok tercih edilen iş alanıdır. Hem yorucu olmaması hem de çok tercih edilmesi nedeni ile son zamanlarda girişimciler tarafından iş alanı olarak seçilmektedir. Özellikle de genç girişimciler tarafından tercih edilen bu iş alanı için bazı belgeleri almak gerekmektedir. Lisanslı ve resmi bir Toplu SMS firması kurmak istiyorsanız BTK’ ya başvuru yaparak Sth lisansını almalısınız. Eğer büyük bir firma açmayı düşünmüyorsanız bir firmanın bayisi olarak çalışmak sizin faydanıza olacaktır. Öncelikle firmanız Ltd veya A.ş. firma kurallarına uygun olarak kurulmalıdır.

Firmanız toplu SMS firması olarak açıldığı için başka hiçbir işle bağlantı kurulmamalıdır. Firmanızın kuruluş sermayesi yaklaşık 1.000.000TL olması gerekmektedir. Firmanızın açılabilmesi için gerekli belgeleri aldıktan sonra BTK’nın resmi sitesine girerek başvuru formunu doldurmalı ve şirketle ilgili belgeleri de ekleyerek, bankaya bir yıllık ücreti yatırarak imzalı dekontu belgelere ekleyerek BTK yetkilendirme dairesine başvurmalısınız. Başvuru sonucunda eğer sorun çıkmazsa başvurunuz olumlu sonuçlanır. Başvurunuz onaylandıktan sonra size iki ay süre verilir.

Bu süre zarfında TİB’ den gelen yazıda belirtilen sunucu ve Firewall satın alıp bulunduğunuz locasyondan NN GSHDSL hattını Ankara TİB binasına çektirilmelidir. Yıllık yapılan satış karlarından belirli bir bölümünü de pay vermeniz gerekmektedir. Bunlar gibi daha birçok dikkat edilmesi ve yerine getirilmesi gerekenlerdir. Bu işlemler yerine getirildikten sonra istediğiniz toplu SMS firmasını açabilirsiniz. Tüm bu durumları eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız toplu SMS Club uygun fiyatla danışmanlık yaparak bu işlemlerde size yardımcı olmaktadırlar. Sizin işlerinizi kolaylaştırarak firma kurmanıza yardımcı olacaktır. Kurduğunuz toplu SMS firması size kazanç sağladığı gibi birçok şirketinde karlarının artıp giderlerinin azalmasına yardımcı olacaktır.