Toplu Sms Fırsatı
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Gönderme Programı
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Fiyat Listesi

toplu-sms-faydalariGünlük yaşantımız da sıkça toplu sms ile karşılaşırız. Her gün telefonlarımıza birçok mesaj gelmektedir. Kimi mesajlar kişisel olsa da çoğu mesaj toplu mesaj halinde gelen mesajlardan oluşmaktadır. Toplu mesaj bizlere bankalardan kendi kredi kartları veya düşük faizli kredi kampanyaları gibi bilgilendirme mesajları, alışveriş yaptığımız veya üyesi olduğumuz internet sitelerinden yeni ürünler hakkında veya indirime giren kampanyalı ürünler hakkında mesaj atmaktadırlar. Yaşadığımız veya memleketimiz olduğu şehrin belediyesinden o şehirde gerçekleşecek olan etkiliklerden veya bilgilendirmelerden oluşan mesajlardır. Bu mesajları gönderen kurumların belirli bir listesi bulunmaktadır. Bu listedeki kişilerin numaralarına mesaj gönderimi yapılmaktadır. Buna toplu sms verisi de denilir. Tüm bilgilerin tutulduğu veri seti denilir. Bu mesajların gelmemesi için iptal seçeneği de bulunmaktadır. Bunu mesaj gönderen kurumlar gönderdikleri mesaj da sms iptali olarak belirtmektedirler.

Toplu sms için birden çok firma bulunmaktadır. Her firmanın verisi ve fiyatı farklıdır. Bu firmalar hakkında bilgi edinmek için kendi web sitelerinden araştırma yapılabilir. Farklı firmaların birçok farklı fiyatı bulunmaktadır. Fiyatlandırma da toplam da kaç sms olacağı fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Sizlere burada birçok firmanın fiyatlarını göz önünde bulundurarak ortalama bir fiyat listesi oluşturduk. Başlıklı 1.000 sms için fiyat ortalaması 23 TL olmaktadır. Başlıklı 2.500 sms için ortalama fiyat 47 TL olmaktadır. Başlıklı 5.000 sms için ortalama fiyat 102,5 TL olmaktadır. Başlıklı 10.000 sms için ortalama fiyat 182,5 TL olmaktadır. Başlıklı 25.000 sms için ortalama fiyat 410 Türk lirası olmaktadır. Başlıklı 50.000 sms için ortalama fiyat 750 TL olmaktadır. Başlıklı 100.000 sms için ortalama fiyat 1.350 TL olmaktadır. Başlıklı 250.000 sms için ortalama fiyat 2.945 TL olmaktadır.

Yukarıda ki fiyat listesi 4 firmanın fiyatları temel alınarak ortalama bir sonuç elde edilmiştir. Bu fiyatların altında ve üzerinde firmanın fiyatları bulunmaktadır.