Toplu Sms Bayi Başvuru
Kasım 7, 2015
Toplu Sms Numaranı Kara Listeye Ekle
Kasım 7, 2015

Toplu Sms Gizlilik ve Güvenlik

Toplu Sms Gizlilik ve Güvenlik

toplu-sms-club

Sabuni Mahallesi Kinci Firuz Sokak No:13/ Merkez / Edirne Adresinde Toplu Sms Club Firması Olarak  Toplu SMS, ve Tüm haberleşme sektöründe faaliyet göstermektedir. Edirne Arda  vergi dairesine kayıtlı olup 2010 yılından beri bu sektörde güvenle ticaretini sürdürmüştür. Haberleşme için istenilen Tc. Kimlik belgesi başka herhangi bir amaç ile kullanılamaz ve Toplu Sms Club Firması tarafından  güvendedir. Kimliğinizi yollarken üzerine hangi amaçla kullanılacağını yazarak ta kendiniz bir bakıma güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Örneğin: Toplu Sms Club  Toplu sms hattımın açılması için kullanılabilir diye kimlik fotokopinizin üzerine not yazabilirsiniz.

SSL Premium ile kredi kartı ödemeleriniz tamamen güvence altında olup hiçbir şekilde kayıt edilmez ve şifreleme yöntemi ile bir başka kişinin eline geçemez, dolayısı ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabileceğinizi Toplu Sms Club güvence etmektedir.

Şirketimiz Vodafone, Turkcell ve Avea ile imzalanmış olan RAT sözleşmesi ile SMS servisleri sektöründe uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde 100.000 i aşkın kullanıcıya ulaşmıştır. Sitemize gerek üye olurken verdiğiniz bilgiler gerek kredi kartı ile yaptığınız ödemeler hiçbir şekilde üçüncü bir kişinin eline geçemez. SSL ile güvenliği sağlanmakta olup her daim günün 24 saati ve hafta sonu olmak üzere alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bilgi teknolojileri ve İletişim kurumunca verilmiş olan izin ile Turkcell Avea ve Vodafone şirketlerinde haberleşme sonlandırması yapılmaktadır .

Ayrıca iletişim kurumunca yasa olarak yapılmış olan Bilindiği üzere, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu’nun 8’inci maddesinin (1)’inci fıkrasında yer alan “Bakanlığın strateji ve politikaları da dikkate alınarak Kurumca yapılacak yetkilendirmeyi müteakip, elektronik haberleşme hizmeti verilebilir ve/veya elektronik haberleşme şebekesi veya altyapısı kurulup işletilebilir” hükmü ile; bir elektronik haberleşme hizmetinin verilebilmesi ancak Kurum’dan alınacak izin ile mümkün olabilmektedir.

Ayrıca, toplu SMS hizmetinin hangi yöntemlerle sunulabileceğini belirleyen 16/07/2008 tarihli ve 2008/DK – 08/416 sayılı Kurul Kararı ile; SMS hizmetinin ancak Kurum ile imtiyaz sözleşmesi imzalamış olan GSM işletmecileri ve GSM işletmecilerinin nam ve hesabına bu işi yürüten firmalar tarafından yürütülebileceği kararlaştırılmıştır. Elektronik Haberleşme Mevzuatı çerçevesinde; ülkemizde elektronik haberleşme hizmetlerinin yürütülmesine ve/veya elektronik haberleşme şebekesi veya altyapısı kurulup işletilebilmesine yönelik olarak Kurumumuzca yetkilendirilmemiş şirketlerin ülkemiz sınırları içerisinde elektronik haberleşme hizmeti sunmaları ve/veya elektronik haberleşme şebekesi veya altyapısı kurulup işletilebilmeleri mümkün olmadığı gibi, bu tür yasal olmayan elektronik haberleşme hizmetlerinin verilmesi durumunda 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanununun 63’üncü maddesi gereğince cezai hükümlerin uygulanacağı hususlarında bilgilerinizi rica ederiz.

Toplu Sms Club 2010 dan beri güveninize layık olmak için tüm ekibi ile çalışmalarını sürdürüp konusuna giren tüm dallarda hem uygun fiyat hem kaliteyi bir araya getirmeye çalışmaktadır. Bizimle çalıştığınız ve güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Site’ye erişiminiz veya Site’nin kullanımı ile ilgili tüm hususların, tüm ihtilaflar dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve İstanbul Avcılar Mahkemeleri’nin yetkisini kabul etmektesiniz. Toplu Sms Club ve tarafınız arasında Site’nin kullanımı ile ilgili olarak bir anlaşmazlık veya farklılık oluşması durumunda, taraflar derhal, söz konusu anlaşmazlığı iyi niyet çerçevesinde çözümlemeye çaba sarf edeceklerdir. Söz konusu anlaşmazlığın makul bir süre içinde (otuz (30) günü aşmamak kaydıyla) çözümlenememesi durumunda, tarafların herhangi biri söz konusu anlaşmazlık veya farklılığı arabuluculuğa götürebilir. Anlaşmazlık arabuluculuk yoluyla çözümlenemezse, taraflar yürürlükteki kanun uyarınca sahip oldukları her türlü hak veya kanun yolunu izlemekte serbesttirler. Sitemizde işlem yapan her şahıs veya şirketin ip adresi kayıt edilmektedir, sadece ve sadece yetkili mercilerin yasak bir işlemin yapıldığını tespit ederek bize yazılı olarak bilgi istemeleri halinde bu bilgiler yetkili savcılık veyahut mahkemelerce paylaşılır.

Herhangi bir şahıs veya şirkete satılamaz veya paylaşılamaz. Bu site içerisinde adresi paylaşılmayan hiçbir site ile bağlantımız bulunmayıp adımızı kullanarak sahtekarlık yapmak isteyenleri bize veya en yakın yetkili kuruma bildiriniz. Sizden hiçbir şekilde alışveriş esnası haricinde kredi kartı numaranız sorulmaz şifreniz sorulmaz ve farklı türden bilgileriniz alınmaz. Lütfen sitemizde kullandığınız şifre ve parolanızı sadece kendiniz biliniz ve farklı kişilerle paylaşmayınız. Tarafımızdan geliyormuş gibi görünen maillere itibar etmeyiniz. Bizden bir mail aldıysanız; info@toplusmsclub.com adresine bu mailin doğruluğunu sorunuz yahut 0532 20 20 736 mobil telefondan 7 gün 24 saat bize ulaşarak durumu sorgulayınız.

Toplu Sms Club® Şirketler group sektörünüze özel çözümler üretmeye devam edecektir. Alternatif operatörler arasında güveninizle yükselmenin onuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplu Sms Fiyatları

Toplu Sms Bayi Başvuru

Toplu Sms Üye Kayıt