Toplu SMS Gönderimi

Toplu SMS Gönderimi

Teknolojinin gelişimiyle birlikte internet kullanımı artık zorunlu ve vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. İnternet kullanımı konusunda son dönemlerde bazı istisnai durumlar hariç zararlı olgulardan bahsediliyor olsa da faydası yönünden kendisinden daha çok söz ettirmektedir. Cep telefonları teknolojinin gelişmesine paralel olarak önce boyutları değişerek hayatımıza geldi. Sonralarıysa akıllı halleriyle… Ve bugün hemen herkesin cep telefonu çok akıllı… İnternet kullanımı açısındansa cep telefonları daha çok kullanılır durumda. Son dönemde adından çokça bahsettiren toplu SMS’le haberleşmeyse yine teknolojik gelişimin ve insan aklının bir ürünüdür. Ve temelinde yatan giz ise internet ağı üzerinden geliştirilen sistemin varlığıdır. Bugün birçok kurum, kuruluş veya işyeri personeline ya da müşterisine toplu SMS gönderimi yapabilmektedir. Toplu SMS’le aynı anda çok sayıda kişiye ulaşabilme olanağı bulunmakta olup, bu işlemin hatasız ve kusursuz olması profesyonelliğe bağlıdır.

Toplu sms clubü olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlı tarifelerle sektörde tercih edilen olmayı başarabildik. Bugün için bizimle çalışan çok sayıda müşterimizin memnuniyetini kazanmış olmanın verdiği mutlulukla azimle hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimiz sırasında en çok karşılaşılan soru Toplu SMS gönderimlerinin nasıl yapıldığı hakkındadır. Toplu SMS gönderimleri için her seferinde tek tek alıcı girilmesi söz konusu olmayıp, sistemde kayıtlı olan numaralara aynı anda tek bir sefer girilen mesajın internet üzerinden tek bir tuşla gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

Firmamız aracılığıyla ileti göndermek isteyen abonelerimizin sistemi kullanabilmesi için kullanıcı adlarının ve şifrelerini SMS paneline girmeleri gerekmekte olup, ardından hedef telefon numaralarını yüklemeleri gerekmektedir. Bu işlem bir daha yapılmaksızın uygulanmakta olup, toplu şekilde gönderilmek istenen ileti yazılır ve seçilen numaralara gönder seçeneği tıklanarak toplu SMS gönderimi gerçekleştirilir.