Toplu Sms Gönderimi
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Gönderiyorum
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Gönderimi Yapan Firmalar

Toplu sms gönderme bir çeşit duyurudur. Sizin önemli bir bilginizin veya mesajınızın birçok kişiye ulaşmasını hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Mağazanızda ki indirim kampanyasını müşterilerinize toplu sms aracılığı ile duyurmanız mümkündür. Müşterilerinizin özel günlerini bayramlarını, kandillerin, doğum günleri gibi günleri kutlayabileceğiniz bir mesaj türüdür. Toplu sms hedefe ulaşmakta bir ok gibidir. Müşterilerin gsm numaraları kapsama alanı içerisinde oldukları sürece sms kesinlikle kişiye ulaşır.  Ekonomiktir, etkilidir, hızlıdır, pratiktir, raporlanabilir ve güvenilirdir. Toplu sms için kullandığımız firmanın alt yapısı ve veri sayısı çok önemlidir. A firmasın 100 kişiye ulaşabiliyorken B firması 200 kişiye ulaşabilir. Bunu göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Firmaların toplu sms için istedikleri ücret miktarı da önem taşımaktadır.

toplu-sms-gonderme-ucretsiz

Şimdi sizlere toplu sms gönderim hizmeti veren firmalardan bahsedelim. Bu firmaların birçoğu web sitesi üzerinden iş yapmaktadırlar. Her birinde mesaj da birim başına düşen fiyat değişiklik gösterir. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Dakik sms, Sms Vitrini, Vatan sms, Jet sms, Ankara Toplu Sms, Mobildev, İzito, Toplu Panel,  Toplu sms, Toplu sms yolla, Mutlucell, Ulusal Sms, Net Gsm, Erişim Sms, Ajans sms gibi birçok firma piyasa da yer almaktadır.

Toplu mesaj gönderme işlemini seçtiğiniz firmaların kullanımı kolay ara yüzü kullanarak istediğiniz zaman mesaj gönderme işlemini yapabilirsiniz. Toplu sms gönderimi ileri tarihte de yapabilmek mümkündür. Aynı zaman da göndereceğimiz mesajın başlığını ve içeriğini siz belirlediğiniz şekilde gönderilir. Bazı firmalar ile toplu mesaj sözleşmesi imzalanması ile size verilen erişim bilgileri ile firmanın ara yüzünden mesajınızı gönderebilirsiniz. Toplu sms göndermede ki asıl amaç pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerden daha çabuk ve yüksek geri dönüş almak isteyen kurumlar için ideal bir yöntemdir.