Toplu Sms Gönderiyorum
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Gönderme Android
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Gönderme

Toplu sms sistemi ile her gün binlerce mesaj ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bazen bu mesajlar bizler için çok faydalı olabilmekle beraber can sıkıcı hale de gelebilmektedir. Toplu mesaj gönderme sıklıkla bizlerinde kullandığı bir iletişim çeşididir. Birden çok kişiye aynı anda ulaşmamızı sağlamaktır. Sosyal medya platformlarında da oldukça yaygın ve kullanışlı olan toplu sms gönderme kurumlar tarafından da kullanılmaktadır. Bizler toplu sms gönderimiz bir uygulama olan Whatsapp üzerinden grup olarak adlandırmaları örnek verebiliri. Bu uygulamada yazdığımız mesaj o grupta bulunan herkese aynı anda iletilmektedir. Toplu mesajın gerektirdiği aynı anda daha hızlı şekilde insanlara ulaşma işlemi gerçekleşmektedir. Bireysel toplu mesajların yanın da kurumsal işletmeler kendi tanıtımını yapmak isteyen, kampanya veya etkinliklerden haber vermek için toplu sms gönderme işlemini yapmaktadırlar.

toplu-sms-gonderme-ucretsizToplu sms göndermek için neler yapmalıyız. Önceliğimiz toplu sms yollamakta ki amacımız olmalıdır. Yeni bir işyeri, belediye, vakıf gibi kurumlardan birisi olabiliriz. Atacağımız mesajın içeriğini buna göre ayarlamamız gerekir. Mesaj başlığı seçimi önemlidir. Çünkü başlık mesajımızın özeti olacağından önem taşımaktadır. Piyasada birçok toplu sms gönderme ile ilgili firma bulunmaktadır. Çoğu firma fiyatlandırmayı birim başına ve belirli mesaj sayısına göre yapmaktadır. Firmalar tüm numaralara, seçilen alanlara yani seçilen kişilere mesaj yollama yapabilmektedirler. İleri bir tarihe sms gönderme işlemi yapılabilir. Mesajın gideceği numaraların sayısını görebiliriz. Filtreleme ile kayıtları filtreleyebiliriz. Bu filtre işlemi örneğin a şehrinde bir işyeri açıyorsunuz filtreleme işlemi yaparak a şehrinde bulunanlara sadece bu mesajı gönderebilirsiniz.

Binlerce kişinin kaydını hızlı tarama, bilgilerini tekrar silme veya güncelleme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Excel dosyasında ki kişilerin de telefon numaralarına ulaşıp toplu sms gönderme işlemi yapmak mümkündür.