Toplu Sms Gönderme
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Gönderme Ücretsiz
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Gönderme Android

Günlük yaşantımızda kutlamalar da, özel günlerde toplu sms atarız veya bize gelmektedir. Birçok toplu sms göndermek için siteler, programlar ve uygulamalar mevcuttur. Telefonlarımıza sıkça kurumsal firmalar tarafından gelen bu toplu mesajlar özeldir. Çünkü kişiye kendi özel bilgileri ile kendine ulaşılır. Oldukça yaygındır tüm telefonlar tarafından mesajlar görülebilir. Hızlıdır. Kişileri tek tek seçme yolu ile değil de toplu bir şekilde gönderilir. Zamandan bağımsızdır ileri tarihler için de mesaj gönderimi yapılabilir. Ekonomiktir. Mesajın tüketiciye ulaşması neredeyse yüzde yüzdür. Toplu sms gönderme olayı sadece bilgisayarlardan değil artık günümüzde birçok telefon uygulaması da mevcuttur.

toplu-sms-gonderme-ucretsizTelefonlarda her gün geçtikçe birçok uygulama yapılmaktadır. Telefonun işletim sistemine göre uygulamaların yazıldığı programda değişmektedir. Günümüzde akıllı telefon olarak adlandırdığımız telefonların kullanımı arttıkça telefona düşen uygulamalar, programlar her geçen gün artmaktadır. Telefonumuzun işletim sistemi android ise toplu sms gönderme için birçok program mevcuttur. Bunlardan kişisel olan ve en çok kullanılan uygulama whatsapp uygulamasıdır. Kişi rehberindeki kişilere buradan internet yolu ile mesaj göndermektedir. Toplu sms gönderme işlemini de buradan yapabilmektedir. Kişi eğer bu tür uygulama kullanmıyorsa başka android programları da mevcuttur. Android programlardan bazıları şunlardır; Bilsoft toplu sms programı android telefonlar tarafından telefonu bilgisayara usb kablo yardımı ile bağlayıp toplu sms gönderimi yapılabilir. Mobildev android uygulaması da toplu sms gönderimi yapabilir. Aynı zamanda kayıtları yönetip detaylı raporlara ulaşabilirsiniz. Kısa mesaj go, Sınırsız sms, Bulk sms, limitsiz sms, appwebsms gibi birçok android uygulaması bulunmaktadır.

Yukarıda saydığımız uygulamalar dışında birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzun sizlere getirdiği 10 kişi sınırlamasından kurtulup dilediğiniz kişiye tek seferde toplu mesaj gönderebilirsiniz. Kişi sınırlaması telefonlara göre değişiklik göstermektedir.