Toplu Sms Fiyat Listesi
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Gönderimi
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Gönderme Programı

Bu yazımız da sıkça karşılaştığımız toplu mesajları bizlere gönderen programı ele alacağız. Bu programlardan birinin adı SmsClient programıdır. SmsClient uygulaması telefonda da aktif olarak çalışabilmektedir. Zaman ve mekândan bağımız toplu mesaj gönderme programıdır. Özel bilgi alanı mevcuttur. Harita üzerinden adres bilgisine sahiptir. Kayıtlar ikili, üçlü kartvizit şeklinde gözükebilir. Farklı seçeneklerde toplu mesaj gönderimi yapabilmektedir. Çok amaçlı kullanım için adres defteri mevcuttur. Gelişmiş bir raporlama sistemine sahiptir. Sabit bilgisayara bağlı kalmaksızın her yerde toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Sürekli aynı mesaj metinleri yazmak yerine hazır mesaj şablonlarına sahiptir. Detaylı raporlama sayesinde istatiksel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Mesajların aynı zamanda e-posta adreslerine de yönlendirilmesi yapılabilir. Filtreleme özelliği ile belirli bir kitle seçme işlemi yaparak o kitleye toplu mesaj gönderme işlemi yapabilmektedir.

toplusms

SmsClient kullanabilmek için öncelikle Mobildev üzerinde tanımlı bir hesabımızın olması gerekmektedir. Hesabınız yoksa eğer SmsClient ya da Mobildev web sitesinden bir hesap açabilirsiniz. SmsClient uygulamasını SmsClient web sitesinden indirip bilgisayarımıza kurabiliriz. Kurulum videosu web sitesinde bulunmaktadır. Videoyu izleyerek kurulumu yapabiliriz. Kurulumu yaptıktan sonra firma veya marka yetkilisi Mobildev müşteri hizmetleri tarafından verilen kullanıcı adı ve şifre ile internet üzerinden sisteme giriş yapabilir. Giriş yaptıktan sonra marka veya firma yetkilisi kendisinde bulunan müşteri verilerini sisteme ekleyip, bunların arasında gruplar oluşturabilir. Müşteri verilerine sms, mms ve video gönderebilir.

Mobildev tarafından bir başka program ise Excel2Sms programıdır. Bu program ise Excel de kayıtlı olan numaralara başka bir program kullanma zorunda kalmadan direkt olarak Excel den hızlı bir şekilde gönderim yapar. Bilsoft programı da toplu sms gönderme programlarından birisidir. Bu program tüm platformlarda uyumlu çalışma ve giden mesajlar sizin telefon numaranız üzerinden gitmektedir.