Toplu Sms Gönderme Android
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Data
Aralık 14, 2017

Toplu Sms Gönderme Ücretsiz

Telefonumuzun mesajlaşma özelliğini sıkça kullanmaktayız. Mesajlaşmayı bazen toplu bazen bireysel olarak gerçekleştirmekteyiz. Toplu sms telefonumuza belirli aralıklarla rastlamaktayız. Kurumlar üyelerini müşterilerini bilgilendirdiği, özel günlerin kutlandığı, yeni kampanya ya da ürünler hakkında duyurunun yapıldığı, tanıtım veya reklamın yapıldığı, ücret olarak oldukça ekonomik ve hızlı bir yöntemdir. Atılan bu mesajlar da başlık önem arz etmektedir. Bu başlıkta genelde firmanın veya şirketin adı yer almaktadır. Toplu sms yöntemi ile müşterilerinize hızla ulaşma, rakiplerinizden sıyrılma, markayı tanıtmak için önemli avantajlara sahip olursunuz. Toplu sms de gerekli programa yazılım alt yapısı yapıldıktan sonra birden çok telefon numarasına aynı mesaj gönderilir.

toplu-sms-gonderme-ucretsizToplu sms gönderimi diğer reklam yöntemlerine göre daha ekonomik bir yöntemdir. Daha ekonomik olarak ücretsiz sms gönderme işlemi merak uyandırmakta. Ücretsiz toplu sms gönderme yöntemleri internet üzerinden vardır. Günümüzde internetten ücretsiz sms gönderme siteleri mevcuttur. Bu sitelerin bazıları kişinin numaralarını tele pazarlamacılara satabilir. Bazıları ise sms gönderme işlemi tamamen ücretsiz yapmaktadırlar. İnternetten ücretsiz toplu sms göndermek için programlar arayan kullanıcılar bilgisayarlarına zararlı bir yazılım yükleyebilirler. Bu yüzden her programı indirmeden önce o programlarla ilgili yorumları okumakta fayda vardır. Bu yüzden program kurmak yerine ücretsiz sms gönderen siteleri kullanmak daha iyidir. Bunların yanında telefonlarımızda bulunan uygulamalar da bedava sms gönderme işlemi yapmaktadırlar. Whatsapp uygulaması ile toplu sms ile internet sayesinde ücretsiz gönderim yapılabilmektedir. Sosyal medya da başka platformlar üzerinde de ücretsiz internet üzerinden toplu sms gönderimi mevcuttur.

Ücretsiz toplu sms gönderme hizmeti veren birçok site vardır. İster telefondan web siteleri üzerinden isteseniz bilgisayar üzerinden sms gönderebilirsiniz. İstediğiniz operatörlere hatta yurt dışına bile sms gönderme imkânınız bulunmaktadır.