Toplu Sms Fiyat Tarifesi
Şubat 2, 2015
Toplu Sms
Şubat 5, 2015

Toplu Sms Hakkımızda

toplusmsİnternet Bilişim ve reklam, tanıtım şirketi olarak hizmet veren firmamız, 2010 yılında kurulmuştur. Firmamız 2010 yılından bu yana 1000 den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Her geçen gün yeni bayilik sistemleri ve kendi firmamızın oluşturduğu markalar ile  iletişim ve internet sektöründe ilerlemeye devam etmekteyiz. Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine hizmet  veren firmamız, Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bugüne  Koozmo  şirketi olarak kendisi  ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir.

Firmamızın Çalışma Alanları

1-      Web Tasarım ve Yazılım

2-      Toplu Sms Hizmetleri

3-      Sabit ve Yalın İnternet Hizmetleri

4-      Voip Hizmetleri

 

Toplu Sms Hizmetleri

Toplu Sms hizmetini Global Haberleşme bayisi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güçlü alt yapı ve hızlı güvenilir bir sistem ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Toplu Sms Sitelerimiz

www.toplusmsclub.com www.koozmo.com

 Web Tasarım ve Yazılım

Firmaların Web site ihtiyaçlarına uygun yazılım ve hazır panel çalışmaları yapılmaktadır.

Firmamızın Portal Marka  siteleri

www.googlefirmalar.com www.trakyabul.com

Yaptığımız bu çalışmalarda olduğu gibi  portal site ve firma siteleri yazılım veya veri giriş  webmaster hizmeti vermekteyiz.

 

Sabit ve Yalın İnternet

Firmamız müşterilerinin ihtiyacına göre 16 Mbit ADSL, 32 Mbit VDSL, 50 Mbit Fiber, 100 Mbit Fiber internet paketleri ile de hizmet vermektedir.  Alt  yapı olarak Türk Telekom alt yapısını kullanan firmamız, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

 

Voip Hizmetleri

Bir çok avantaj barındıran voip hizmeti  yeni nesil iletişim aracı olarak hayatımıza  girmektedir.  Voip  hizmetini Global Haberleşme Bayii olarak firmamız sürdürmektedir.

 

Yaptığımız çalışmalarla siz müşterilerimize kaliteli ve uygun maliyetlerle hizmet vermeye çalışmaktayız.

Koozmo Bilişim Hizmetleri