Toplu Sms Haberleri
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Hakkında
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Hakkına Bilgi

Toplu SMS, organizasyon, tanıtım, kampanya, kutlama gibi amaçlarla aynı mesajın birden fazla kişiye internet üzerinden tek bir tuşla anında gönderilmesidir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonu kullanımının hızla yaygınlaşması ve insanlar tarafından aktif olarak kullanılması SMS ile bilgi alışverişinin de giderek önem kazanmasına neden olmuştur. Birçok firma ve çoğu kişi bu yeni imkana kolayca adapte olmuş ve toplu SMS ile iletişim şeklini tercih etmeye başlamıştır. Toplu SMS kullanıcısına ve kullanım şekline bağlı olarak birçok avantaj sağlamaktadır.

toplu-smsFirmalar müşterilerine yeni bir kampanyayı duyurmak; etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınıbinlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik olarak iletmek için kullanabilirler. Ayrıca çalışanlarına acil bir toplantı duyurusu yapmak, bayramlarını ve özel günlerini kutlamak gibi birçok iletişim ihtiyacını karşılamanın da en etkili ve kolay yöntemidir.

Bu sistem kullanılarak kişinin kendisine özel mesaj göndererek daha yoğun ilgi ve merak uyandırabilir, müşterilerinizle aramızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

İleri bir tarih için otomatik gönderimler yaparak planlı kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Hedef kitleniz sürekli hareket halinde bile olsa, GSM kapsama sahası içinde olmaları mesajınızın doğru zamanda ve doğru kişiye iletilmesi için yeterlidir.

Toplu SMS, internet üzerinden gönderilen SMS trafiğini temsil eder. Dolayısıyla bu yöntemi kullanırken her zaman binlerce kişiye mesaj atma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Toplu SMS metinlerive gönderilen alıcı listeleri saklanılabilir, ve takibi açısından “ iletildi, beklemede, iletilmedi” gibi şekillerde raporlanabilir.

Yapılan araştırmalara g9re müşteri ilişkilerinde ne kadar aktif olunursa müşterilerden gelen geri bildirimlerde ve satın alımlarda bir o kadar artış gözlemlenmektedir.Hedeflediğiniz toplam müşteri kitlesini yakalamanız ve hatta belirlemiş olduğunuz kitleden daha fazlasına ulaşmanız doğru adımlarla gerçekleşecektir. Toplu SMS kullanmak hedefiniz için en iyi yöntemdir.