Toplu Sms Hakkına Bilgi
Aralık 9, 2017
Toplu Sms İşi Yapmak İstiyorum
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Hakkında

Toplu SMS aynı anda ve ekonomik koşullarda mesaj göndererek etkinlik, organizasyon, reklam gibi konularda müşterinizi anında haberdar etmenizi sağlayan bir yazılım sistemidir. Yapılan araştırmalara göre yüksek sayıda alıcıya ulaşmasının müşteri geri dönüşlerini arttırdığı tespit edilmiştir. Toplu SMS servisini kullanarak müşteri deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran 10 sektörü sizlerle paylaşmak istiyorum.

toplu-sms-gonderme-ucretsiz

Restoranlar: Müşterilerine rezervasyonlarını hatırlatmak, masa değişikliklerini bildirmek için kullanıyorlar.

Güzellik salonları: Oldukça yoğun olduğu ve randevu sistemi ile çalıştıkları için bu servisi kullanıyorlar. Gelmeyen müşterilerin iş akışını aksatması problemini SMS atarak çözüyorlar.

Finans: Borçluya ait iletişim bilgisi olmadığından borçluya ulaşmanın oldukça zor olduğu durumlarda TCKN ile SMS'ten faydalanarak sorunu çözüyorlar.

Seyahat: Yolcularına koltuk numaralarını ve seyahat bilgilerini hatırlatmak amacıyla kullanılan toplu SMS'ler aynı zamanda rezervasyonunu iptal ettiren müşterilerin sırasını, bekleyen kişilere mesajla aktarmak için kullanıyorlar.

Emlak: Emlak sektöründe kiracı, satıcı ve alıcı arasındaki koordinasyonu başarılı bir şekilde yürütebilmek için SMS kullanılıyor.

İş Bulma Kurumları: Zamanlamanın çok önemli olduğu bu sektörde, iş arayan kişinin birçok firmaya başvurması rakip işveren tarafından önce değerlendirme yapmayı gerektirir. Bu nedenle iş başvurusuyla ilgili olan bilgiler doğru kişiye hızlı bir zamanda iletilmelidir.

Perakende: Kampanya, teknik servis bilgilendirme gibi konularla ilgili içerikler SMS ile hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarıyorlar.

Dernekler: Dernekler genelde fazla bütçeye sahip olmadığından SMS kullanarak bütün üyelerine ulaşabiliyor; toplantı, etkinlik ve seminer gibi konuları ekonomik yollardan duyurabilme imkanı buluyorlar.

Kargo Firmaları: Kargonun lokasyonu, ulaştığı şube ya da kargonun ulaşamama bilgisini müşteriye vermek amacıyla SMS'i aktif olarak kullanmaktadırlar.

Turizm: Potansiyel müşterilerini yeni turlara davet etmek ve promosyonlardan haberdar etmek için toplu SMS servisini kullanarak müşteri ile doğrudan iletişime geçiyorlar.