Toplu SMS Hizmet Sözleşmesi
Aralık 14, 2017
Toplu SMS Forum
Aralık 14, 2017

Toplu SMS Hattı

Toplu SMS Hattı toplu-sms     Yeni açılan ya da varlığını ikame ettirme çabası güden birçok işletme, ürünlerinin veya sundukları hizmetin daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla reklam kanallarından birçoğuna başvurmaktadır. El broşürü bastırarak, magnet yaptırarak,  internet kanallarına billboardlara ve bunun gibi daha birçok mecraya reklam vererek adlarını duyurmaya çalışmaktadır. Bunların hepsi bir işletmenin adını duyurması için etkili çözümler arasında yer aldığı gibi; maliyetleri oldukça yüksektir. Daha düşük maliyetle reklam giderlerini minimum seviyeye indirerek reklam vermek ve ürünlerini tanıtmak için işletmelerin başvurabileceği bir yöntem daha vardır ki; o da toplu sms hattı yöntemidir. Eğer bu işletmelerden birine sahipseniz, hedef kitlenize en kısa sürede ve en etkili biçimde ulaşabileceğiniz tek yol toplu sms hizmetidir.

  Toplu sms hattı kullanmanız size birçok avantaj sağlayacaktır. Bu avantajları sizin için sıralayalım. Aynı anda binlerce kişiye sms gönderebilir veya sizin belirlediğiniz adet miktarınca, sizin belirlediğiniz zamanda yine sizin belirlediğiniz kadar kişiye sms gönderimi yapabilirsiniz. Gönderen bölümünde onaylı bir başlık ya da firmanızın ismini kullanabilirsiniz. Detaylı sms gönderimi raporuna ulaşabilir, istediğiniz herhangi bir tarihte gönderim yapabilir ve hatta sms göndereceğiniz kişileri gruplandırarak, gruba özel sms gönderebilirsiniz. Toplu sms hattının kullanım alanları da oldukça geniştir. Örneğin; işletme içi duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir, yeni ürünlerinizi kısa zamanda duyurabilir, bilgileri tanımlı sabit müşterilerinize yıl dönümü, doğum günü ve diğer özel günlerinde kutlama mesajları gönderebilir, indirim ve kampanyalarınızla ilgili bilgileri iletebilirsiniz.

   Hızlı sms hattı aynı zamanda bankaların da sıkça başvurduğu bir yöntemdir. Banka müşterilerinin internet ve mobil cihazlar üzerinden işlem yapabilmeleri için bankanın anlaşma sağladığı toplu sms hattının gönderdiği tek kullanımlık şifreler ile müşterinin bilgi güvenliği sağlanarak bankacılık işlemlerini en güvenli ve hızlı yoldan halletmelerini sağlar. Siz de işletmeniz için bir toplu sms hattı anlaşması sağlayarak işletmenizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.