Toplu Sms Firmaları
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Hizmeti
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Hediye

İnsanları mutlu etmenin birçok yolu vardır ve her insan hediye aldığında, küçük ya da büyük hiç farketmeksizin mutlu olur. Hediye vermek o insana verilen değeri, sevgiyi, önemi gösterir. Ailemizden, arkadaşlarımızdan, eşimizden hatta markette alışveriş yaparken bir ürün aldığınızda yanında hediye olarak verilen bir  başka ürün bile bizleri mutlu etmek için yeterlidir.

toplusms

Örneğin bir giyim mağazasından ürün alıyorsunuz ve mağaza tarafından yaptığınız alışveriş karşılığında hediye ürünler aldınız. Ihtiyacınız olan bir ürün olsa da olmasa da bu sizi mutlu edecektir. Çünkü aslında bu tür durumda alınan bir ürün size bedava yani hiç para ödemeden aldığınız bir ürün olmuştur. Sanırım her insan yaptığı her alışverişte bile böyle bir şeyi isteyebilir.

Internet üzerinden alışverişi hemen hemen artık her kişi yapmaktadır. Alacağımız bir ürün de ücretsiz kargo ibaresini görmemiz bile bizim için 5 ile 7 TL gibi bir miktarda kazançlı çıkmamızı sağlamaktadır. Artık günümüz insanı bu tür hediye, kampanya ve promosyon gibi uygulamalara alışmış ve her yaptığı alışverişte arar olmuştur.

Şimdi insanların bu kadar alıştığı bir konuya X firması olarak düşünün. Internet üzerinden sattığınız A marka beş kg bir gıda ürününün yanında 250 gr şeklindeki bir eşantiyonunu hediye olarak verseniz emin olun, tek başına satmayı kalktığınız A marka ürününün satışını çok artıracaktır.

Günümüzde her firmanın, bankaların, özel okulların, restaurantların, otellerin ve benzeri birçok yerin kullanmış olduğu toplu sms uygulamasında; siz kurum yetkilisi olarak toplu sms alırken fiyatına kaç adet olduğuna, hız seviyesine, güvenilirliğine ve benzeri birçok duruma daha bakarsınız. Peki sizin müşterilerinize sunduğunuz hediye uygulamasını toplu sms satışı yapan firmalardan size sunsalar istemez misiniz? Bence istersiniz. Düşünün 1000 sms için X TL oderken, 1000 sms + 1000 sms de hediye paketi için X TL ödeseniz daha karlı olmaz mı? Bir ay içinde kullanıp bitireceğiniz 1000 sms için hiç para ödemeden ikinci ayda da kullanabileceğiniz bir 1000 sms daha veriyorlar. Hediyeler insanlarda olumlu izlenimler bırakır. Bu nedenle sizde firma olarak aynı kriterleri sahip iki firmadan hediye promosyonu uygulayanı seçeceğinizi biliyorsunuz.