Toplu Sms İşi Yapmak İstiyorum
Aralık 9, 2017
Toplu Sms E-Okul
Aralık 9, 2017

Toplu Sms Hızlı

 

 

toplu-sms-faydalariHız, felaket getirir. Birçok trafik tabelasında bu yazıyı hepimiz görmüşüzdür ve çoğu kişi bu kurala uymaz. Biz insanoğlu araçlarını sadece ceza yememek adına bazı alanlarda yavaş kullanırlar. Onun dışında artık toplumda artan araç sayısının ve erkek sürücülerin yanı sıra bayan sürücülerinde trafiğe dahil olması ile bayan-erkek ayrımı olmadan hız çoğu kişi için bir tutkuya dönüşmüştür. Hayatın hangi alanında, hangi konularda hız yapmak gereklidir? diye bir soru yöneltsem sizlere. Çoğu kişinin aklına acele yetişmesi gereken bir iş toplantısı, derse geç kaldığınızda, aile yemeğine giderken ya da hatta hiç bir zorunluluğumuz yokken belki hergün gidip geldiğimiz otobanda bile sırf adı otoban diye hız yapmaktayız. Sadece bu bakış açısı doğru olmayacaktır. Hatta tam tersine yanlıştır. Canımızı, hayatımızı tehlikeye atacağımız konularda hız yapmamalı, geç kalmaları sadece toplantılar ve derslerde yapmalıyız. Yaşayacağımız hayatın elimizin altından kayıp gitmesine müsade etmemeliyiz. Kaçırdığımız şey hayatımız olmamalı.

Aslında hayatınıza dönüp baktığınızda size kolaylıklar sunan fırsatları doğru değerlendirerek işinize, dersinize veya aile ziyaretinize geç kalmamalısınız ve hızda yapmamalısınız. Her an elimizin altında olan teknolojik aletlerle keyfi zamanlar geçirmektense onları işimize yarar şekilde kullanarak günü 24 saat değil 25 saat yaşayabilirsiniz.

 Hız sadece araç kullanımlarında kullanılan bir terim değildir aslında. Günümüzde birçok firmanın satışını yapmış olduğu toplu sms ler içinde hız kavramı son derece önemlidir. Tabiki bu hız hiçkimseyi öldürmez, yaralamaz. Toplu smslerdeki hız kavramının amacı, gönderilecek olan metnin hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanması ve binlerce alıcıya en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktır. Baktığımızda buradaki hız kavramı aslında birçok kişiyi kısa sürede birçok konuda bilgi sahibi yapmayı sağlamaktadır. Yeni açılan özel üniversitler, liseler, restaurantlar, giyim, ayakkabı ve benzeri şekilde aklınıza gelebilecek birçok firmanın toplu hızlı sms yöntemi ile bize kendi sattıkları ürünler, verdikleri hizmetler ve bunların fiyatları ile ilgili bilgi vermesini sağlamaktadır. Her firma yapacağı tanıtımın doğru, hızlı ve bi,nlerce kişiye aynı anda ulaşmasını ister. Bu nedenle de bu iş ile ilgilenen firmalar arasından bu kriterleri taşıyan uygun bir firma ile çalışır. Amaçları bizlere misyonlarını, vizyonlarını, kampanyalarını, ürünlerini, sundukları hizmetleri ve fiyat tekliflerini en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır.