Toplu SMS’ de En Uygun Fiyat Hizmeti
Aralık 14, 2017
Toplu SMS Hattı
Aralık 14, 2017

Toplu SMS Hizmet Sözleşmesi

Toplu SMS Hizmet Sözleşmesi      toplu-smsÖncelikle toplu sms hizmetinin ne olduğundan ve bu hizmetten nasıl yararlanılacağından bahsedelim. Toplu sms; aynı içerikteki mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek seferde gönderildiği duyuru şeklidir. Bu sayede çevrenizdeki insanların özel günlerini tek bir mesajla kutlayabilir, ya da bir öğretmen iseniz velilerinize ve öğrencilerinize, patronsanız çalışanlarınıza, eğer kurumsal bir firma iseniz müşterilerinize ve potansiyel müşteri adaylarınıza yüzlerce mesajı hem daha kısa zamanda, hem de daha düşük bir maliyetle iletebilirsiniz.

Toplu sms hizmeti sunan birçok firma vardır. Bu firmalardan herhangi birine üye olabilir ve bireysel veya kurumsal olarak hizmet alabilirsiniz. Toplu sms hizmeti almak için bir firmayla anlaşmanız durumunda elbette anlaşacağınız firma sizden birtakım evraklar talep edecek, size bir sözleşme sunacak ve bu sözleşmeyi onaylamanızı talep edecektir. Sizden istenilen bu evraklar ve size sunulan sözleşmenin içeriği her firmaya göre değişiklik gösterse dahi, genel itibarı ile benzer niteliktedirler. Bu evraklara ve sözleşme koşullarına genel hatları ile değinecek olursak; öncelikle bireysel ya da kurumsal olmanız durumunda değişiklikler olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer bireysel abone olarak hizmet alacak iseniz, çoğu firma için abonelik sözleşmesi ve T.C. kimlik kartınızın fotokopisi yeterli olurken; eğer kurumsal olarak hizmet almak istiyorsanız, abonelik sözleşmesi ve T.C. kimlik fotokopisi ile birlikte kurumsal olmanız hasebiyle vergi levhanızın gönderilmesi yeterli görülecektir. Çalışacağınız toplu sms firmasına göre değişiklik gösterebilecek bu evraklar ile herhangi bir firmayla anlaşma sağladığınız takdirde karşınıza çıkacak muhtemel sözleşme şartlarına firmanın resmi sayfasından kolayca erişebilirsiniz.

Yukarıda zikrettiğimiz şartlar doğrultusunda onayladığınız bir toplu sms hizmeti sözleşmesi kapsamında; gönderen adı, kişi listesi ve grup oluşturabilir, tekli ve çoklu sms gönderebilir, mesaj taslağı oluşturabilir ve mesajlarınızın başında yer almak üzere, gönderen adı oluşturabilirsiniz.