Toplu Sms Hizmetlerimiz

Toplu Sms Hizmetlerimiz

Sms Gönderimi İçin Yapılması Gerekenler

Sitenin üst kısmında bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak, kişisel bilgilerinizi dolduruyorsunuz. Size özel kullanıcı adı ve şifre belirleyerek hesabınız oluşmuş oluyor.

İkinci aşama oluşturduğunuz hesap için  başlık tanımlama ve sözleşme imzalanmasıdır. Site üst kısımda EVRAK butonunu tıklayarak, size uygun evrak biçiminin üstüne tıkladığınızda bilgisayarınıza inen dosyayı doldurup gönderiyorsunuz.

Bu işlemler ortalama 20 dakika içinde bitmektedir. Bizim sizin sisteminizi aktif hale getirmemiz evraklar geldikten sonra 20 dakikadır. Toplam işlem süresi 45 dakika içinde biter ve sms göndermeye başlayabilirsiniz.

Evrak Gönderimi için : destek@toplusmsclub.com

Sms Panel Özellikleri

Kişiye özel panelimiz ile grup oluşturma, rehber oluşturma, sms şablon oluşturma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Excel dosyalarınızı kolay bir şekilde sisteme dahil edebilirsiniz. Yüklediğiniz datalarınızı istediğiniz grup veya rehbere dahil edebilirsiniz.

Anlık raporlama sekmesi ile ulaşan sms, ulaşmayan sms, beklemede olan sms’lerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kara liste sekmesi ile sms göndermek istemediğiniz numaraları listeye ekleyebilir. Gönderim esnasında datanız dan çıkmak isteyen numaraları görebilirsiniz.

Teknik Destek : 05321718698

  • Müşteri Memnuniyeti85%

  • Sms Etki Güçü90%

  • Reklam Güçümüz98%

Diğer Hizmetlerimiz

Kampanya gönderimlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz. Gönderi görsel ve metinlerinizi bizimle paylaşmanız yeterli. Gönderim yapmadan önce size test gönderimi yapıyoruz ve onay alırsak kampanyanızı gönderiyoruz. Sonrasında size açmış olduğumuz panelde kullanıcı adı ve şifrenizle işlemleri takip edebilirsiniz. İsterseniz gönderileri siz de yapabilirsiniz. Bilgi Link : www.koozmo.net

2010  yılında heyecan dolu bir reklam ajansı olarak mutfağa girdik.  Taze pişmiş enerjimiz, piyasada demlenmiş tecrübemiz, tadına doyulmaz cin gibi fikirlerimiz, yaratıcılığımızla birleşti. Hizmetlerimiz ve çalışmalarımızı incelemek için lütfen sitemizi ziyaret edin. Site link : www.koozmo.net 

Gelişen dünya ekonomisi ile sosyal medyada görünür olmak çok önelidir. Sosyal medya çalışmalarımız, Facebook sayfa yönetimi, Facebook sayfa beğeni arttırma, Facebook resim, yorum beğeni, ınstagram sayfa yönetimi, ınstagram takipci arttışı, ınstagram resim beğeni gibi bir çok sosyal medya hesaplarına aynı işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Site : www.takipcilife.com