Mayıs 18, 2016
Toplu Sms Kurumsal Çözümler
Mayıs 19, 2016

Toplu Sms Hizmetlerimiz

Toplu Sms Hizmetlerimiz

toplu-sms-hizmetleri

Kurumsal Çözümler

Toplu sms hizmeti ile reklam, tanıtım, bilgi ve bildirim imkanları bulunmaktadır.  E- Ticaret sistemlerinde, şifre hatırlatma, sipariş onayı, yeni kayıt gibi bir çok alanda Toplu sms kullanılıyor. Bir çok firma müşterilerine yeni ürün, kampanya ve fırsatları toplu sms ile ulaştırarak zamandan ve reklam harcamalarında tasarruf etmiş oluyor. Gelişen dünya ekonomisinde hızlı ve uygun maliyetler ile topluluklara ulaşmak başarıyı sağlamaktadır. Tüketici taleplerini hızlı bir şekilde cevaplamak, hizmet alanları ile bilgi sağlamak bir firmanın büyüme hızını %100 arttırmaktadır. Kurumsal çözümler noktasında Toplu Sms Club olarak,  API desteği, Yazılım desteği ve hedef odaklı çalışmalarımız ile çözüm sağlamaktayız.

Toplu Sms ile yapılan bazı çalışmalar.

Reklam Metinleri, Kampanya Metinleri, Bilgilendirme Metinleri, Öneri Metinleri, Ödeme Bilgilendirme, Maaş Bilgilendirme, Hesap Bilgilendirme, Hatırlatma Metni, Uyarı Metni gibi bir çok alanda Toplu sms kullanılmaktadır. Size özel panellerimizde, Şablon oluşturma, Grup oluşturma, İleri tarihli mesaj oluşturma, Toplu gönderim, Tekli gönderim gibi gönderme seçenekleri ile panelden ayarlama yapılabilmektedir. Sistemimizde anlık raporlama, kara liste yönetme,  yeni başlık açma, excelden dosya yükleme seçenekleri de bulunmaktadır.

Toplu Sms Göndermek için Ne Yapmayım.?

Site üzerinde bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak, bilgilerinizi doldurmanız ve  GRK EVRAKLAR kısmından size uygun evrak türünü bilgisayarınıza indirerek doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.  Doldurduğunuz evrak eksiksiz ve mutlaka imzalı olmak zorundadır. Bu işlemleri yaptıktan sonra evrakları destek@toplusmsclub.com adresine gönderimini sağladıktan ortalama 45 dakika  sonra mesai saatleri içinde sisteminizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

kayit-ol

BİREYSEL BAŞVURU FORMU                 KURUMSAL BAŞVURU FORMU       OKUL, DERNEK, VAKIF BAŞVURU FORMU

Firmamız 7/24 saat teknik destek vermektedir. İletişim : 05322020736  - 0530 115 7985