Toplu Sms Hakkında
Aralık 9, 2017
Toplu Sms Hızlı
Aralık 9, 2017

Toplu Sms İşi Yapmak İstiyorum

Toplu SMS işi yapmak isteyen çalışanlar bankalar, kargo şirketleri, özel şirketler, sağlık ve güzellik kuruluşları, belediyeler, Kızılay gibi sivil toplum kuruluşları ve daha birçok alanda kolayca iş bulma imkanına sahiptirler. İnsanların hayat standardını kolaylaştıran ürünleri talep etmesi firmaların müşterilerine yeni gelen ürünleri tanıtma, kampanyalardan haberdar etme amacıyla hızlı ve ekonomik bir yöntem olan toplu SMS servisini kullanımına yönlendirirken, kurum ve kuruluşlar etkinlik, bilgilendirme ve özel günlerde kutlama mesajı atarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadırlar.

toplu-sms-firmalariToplu SMS işi yapmaya karar verdiğinizde öncelikle ilgili firmalarla iletişime geçerek aklınızdaki soruların tamamına yanıt bulmalı ve bilgi almalısınız. Sizlere ön bilgi olması açısından işe başladığınızda dikkat etmeniz gereken hususları sıraladım.

  • Gerekli kişisel veya ticari bilgileri müşterilerinizden almadan SMS paneli üyeliklerini onaylamayın.
  • Ücretleri ödenmeden ve faturaları tarafınıza teslim edilmeden hiçbir firmanın SMS reklamlarını paylaşmayın.
  • Gerekli olan log kayıtları mutlaka eksiksiz olarak tutulmalıdır.
  • Reklam gönderimine izin vermiş olan müşterilere mesaj gönderilmelidir. Müşteriden onay almak için kullanıcılardan mesaja cevap yazarak onay verilmesi istenmelidir. Eğer söz konusu olan kampanya belirli aralıklarla gönderilecekse müşteriye kampanyanın başlangıcında istedikleri zaman kampanyaya dahil olmaktan vazgeçebilecekleri söylenmeli ve ara ara mesajla hatırlatılmalıdır.
  • Mesaj metni dilinin hedef kitleye hitap etmesi oldukça önemlidir.
  • Hedef kitleyle iletişimi başlatmadan önce ikincil partilerden gerekli izin alınmalı ve yasal kuralların yerine getirildiğine emin olunmalıdır.
Bütün kriterleri sağlayıp onlarca müşteriniz olduğundave aylık SMS satışlarını belli bir noktaya getirmeyi başardığınızda müşterilerin memnun kalması ve toplu SMS için tekrar ödeme yapmasını sağlayarak verimliliği arttırmak da bir o kadar önemli bir süreçtir. Bu durumu kazanca dönüştürmek sizin elinizdedir.