Toplu Sms Kampanya

TOPLU SMS CLUB 

Toplu sms hizmetleri ile reklam, duyuru, bildirim, uyarı gibi bir çok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Bir tıkla milyonlarca kişinin cebine iletmek istediğiniz mesajı yollayarak işinizi geliştirebilir, kendi müşterilerinize kampanya, duyuru gibi alanlarda hatırlatabilirsiniz. Bir çok kamu kurum kuruluş, şirket, kişiler toplu sms daha hızlı kitleler ile iletişim sağlamaktadır. Toplu sms kitle iletişim aracı olarak uygun maliyetler sağlamaktadır. Ulaşmak istediğiniz kitlenin il, ilçe, mahalle veya bay bayan olarak ayrımını sağlayarak  mesajınızı yollayabilirsiniz.

Toplu Sms Nasıl Gönderilir.?

Toplu sms hizmetini kullanmak için ilk önce site üstünde bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak bilgilerinizi dolduruyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz kullanıcı için bireysel, kurumsal veya okul dernek gibi seçeneklerin bulunduğu GRK Evrak kısmından tercihinizi içeren başlık türüne tıklayarak inen dosyayı doldurup destek@toplusmsclub.com adresine gönderiyoruz. Bu iki aşamayı yaptıktan sonra sadece almak istediğiniz sms adetini belirliyor ve ödemenizi yapıyorsunuz. Mesai saatleri içerisinde ortalama evraklar bize geldikten sonra 45 dakika içinde panelinizi kullanabilirsiniz. İsterseniz bilgisayar, İsterseniz tablet, isterseniz cep telefonunuzdan sms gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Panel Nasıl Çalışır.?

Toplu sms panelinde isterseniz tek sms, toplu sms, gruplara gönderme, şablon gönderim, ileri tarihli gönderim yapabilirsiniz. Excel dosyanızı yükleyebilir, kendinize rehber ve grup oluşturabilirsiniz. Tüm gönderimlerinizde raporla panelinde kaç kişiye ulaştı, kaç kişiye ulaşmadı  veya beklemede olan smsleri görebilirsiniz. Bekleme yazan kısımda ki smsler telefonun kapalı olması, şebeke dışı olması gibi bazı sonuçlardan dolayı olur. 48 saat boyunca sistem numarayı göndermeye çalışır eğer 48 saat içinde sms iletilmezse, ulaşmayan kısmındaki rakamlar ile toplanır tekrar panelinize yatar. Ulaşmadı kısmına düşen smsler, telefon numarasının iptal olması, toplu sms sistemine kapalı olması gibi sonuçlardan doğar. Toplu sms ile isterseniz istediğiniz bir tarihte otomatik olarak sms ayarlaması yapabilirsiniz. İleri tarihli smslerde tarih ve saat belirtebilirsiniz.

KAYIT OL   GRK EVRAK  TOPLU SMS FİYAT LİSTESİ