Toplu Sms Hizmet Alanları
Eylül 21, 2015
Enez Toplu Sms
Eylül 28, 2015

Toplu Sms Kurumsal

Toplu Sms Club Kurumsal 

toplusms2010 yılında kurulan firmamız Reklam ve Tanıtım sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız ve çalışma ilkemiz uyun fiyatlarla her bütçeden firmaya hizmet sunabilmektir. 

Kısaca Toplu Sms Club

2010 yılında kurulan Toplu Sms Club bugüne kadar müşterilerine daima dürüst olarak kaliteyi ucuza sunmuştur. Ayrıca müşteri hizmetleri konusundaki hassasiyeti ile 7/24 destek olarak tek bir müşteri şikayetini bile sonuçsuz bırakmamıştır. Kurumlara özel çözümler üreterek daima sektörünün öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Üç büyük operatör olan Turkcell Vodafone ve Avea ile kısa mesaj numarası üzerinden bilgi servislerini 2005 yılında sunmaya başlamıştır. 

2011 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumunca yetkilendirilerek Lisans almış olup Sabit Telefon operatörlüğü kapsamında hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Gizlilik ve sözünde durma konusunda tek bir şaibeye bile yer vermeyen Toplu Sms Club ® Başlıklı Toplu Sms sisteminde de hem kurumsal hem bireysel müşterilerine sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği Toplu Sms Club saniyeler içerisinde binlerce sms i gönderebilecek alt yapıya sahiptir. Güçlü alt yapısı modern cihazları, yeterli yazılım donanım ve müşteri hizmetlerinin yanı sıra Telekomünikasyon sektörünü yakından takip eden beyin takımı ile de fark yaratmaktadır.

Toplu Sms Club kendi AR-GE çalışmalarının neticesinde sektörüne hizmet veren benzer firmalara birçok çözüm sunmasının yanı sıra elde ettiği deneyimleri ve gerek yurt dışı gerek yurt içi bağlantılarını en verimli şekilde kullanarak her türlü tüketici sınıfına kaliteli hizmet verebilmektedir. Sektörde alt yapısı bulunmayan pek çok telekomünikasyon firmasına da destek olarak sms sonlandırma hizmeti vermektedir.

Haberleşme Uzmanları ve yazılım mühendisleri sayesinde şirketlerin isteklerine özel geliştirmeleri minimum zaman süresinde gerçekleştirmek bizim işimizdir. İstek ve önerileriniz Toplu Sms Club uzmanlarınca kısa sürede analiz edilir ve hizmete verilir.

Toplu sms gönderimlerinde marka adınız veya isim soy isminiz gönderici kısmında çıkacaktır. Örneğin ARCELiK yahut 1905GS gibi düşünebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerini büyük küçük olarak ayırmamakta olup her türlü sorununuzda hiç çekinmeden daima destek@toplusmsclub.com  a email yollayarak bize ulaşabilirsiniz. Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahil olup herhangi bir şekilde extra ücret talep edilmez. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Toplu Sms Club  sizlerin desteği ile büyüdüğü için her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket etmektedir.

Firmanıza özel çözüm istediğinde de herhangi bir konuda projeniz var ise bizimle lütfen irtibata geçiniz. Toplu Sms Club hiçbir operatörün bayisi yahut çözüm ortağı değildir. Bu yüzden fiyat tarifesini kendisi belirler ve üç büyük operatöre göre %50 avantajlı toplu sms paketleri sunar. E1 özel devreleri ve Yüksek hızda NN Metro eternet ile gönderdiğiniz sms ler gsm in bağlı bulunduğu operatörde direk sonlandırılır, böylece hem hız hem fiyat olarak tam size göredir. Genç kadromuz ile sürekli heyecanla yenilikler üzerinde çalışmalarımızı sürdürürken sizlerden gelen istekleri de değerlendirerek güveninize yatırım yapmaktan onur duyarız. Toplu SMS ve Toplu MMS ile mesaj reklamlarınız için sizlere kaliteli hizmeti daima ucuz fiyat garantisi ile sunmaya devam edeceğiz. %100 yerli sermayemiz ve sizlerle beraber Toplu Sms Club en büyük Operatörü olma yoluna…

Toplu Sms Club iso 9001, iso 2000, iso 1002, iso 27001 kalite ve güvenlik belgelerine sahiptir. Ayrıca Ohsas 18001 iş sağlığı ile güvenliği belgesine sahipli ve tüm isimleri tescilli bir firmadır.