İstanbul Toplu Sms Fiyatları
Aralık 29, 2017
Gif Sms
Haziran 23, 2018

Toplu Sms Sistemi

Toplu Sms Sistemi

Globalleşen dünyada firmaların rekabet ortamlarında rekabet avantajını ellerinde tutabilmeleri için tanıtım çalışmalarına her zaman önem vermeleri gerekmektedir. Ancak firmaların bu konuda kendi yaptıkları çalışmalar her zaman yeterli olmayabiliyor. Hatta öyle ki tanıtımları müşterilerine ulaştırmak için vakit ayıramayabiliyorlar. Ya da vakit ayırmış olsalar da müşterilerine ulaşmak için doğru yöntemleri kullanmamış olduklarından çoğu zaman yüksek oranda geri dönüş sağlayamıyorlar. İşte tam bu noktada Toplu Sms Sistemi karşımıza çıkıyor.

Dünya üzerinde 4 milyar akıllı telefon kullanıcısı olduğu istatistiklerle kanıtlanmış bir gerçek olmakla beraber aynı zamanda akıllı telefon dışında telefon kullanımı sağlayan bir çok birey bulunmaktadır. Firmaların reklam, tanıtım, kampanya bildirimleri, indirimler, tebrik ya da kutlamalar gibi bir çok bildiriyi müşterilerine ulaştırmanın en kolay yollarından biri her an yanlarında olan cep telefonlarına ulaşmaktır. Toplu Sms Sistemi ile bunu sağlamak artık oldukça kolay. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmalar kendi uğraşları sebebiyle her müşteriye tek tek mesaj gönderecek vakti sağlayamamakta. ancak Toplu Sms Sistemi ile bu oldukça kolay.

Aynı mesajın aynı anda binlerce kişiye ulaşmasını sağlayan Toplu Sms Sistemi fiyatlarının uygunluğu, zaman kazandırması, doğrudan müşteriye ulaşması gibi birçok avantajı ile firmaları radyo ya da TV reklamlarından, broşür ya da el ilan basmaktan kurtarıyor. Bu da demek ki hem zaman kazanımı hem de maliyet azaltılmasını sağlıyor.

Toplu Sms Sisteminde öncelikle firmaların sms gönderimindeki amaçlarını belirlemeleri gerekmektedir. Kampanya, bilgilendirme ya da kutlama. Belirlenen amacın ardından buna göre ayarlayacağınız bir mesaj metni ve bununla birlikte müşterilerinizin dikkatini çekecek bir mesaj başlığı hazırlamanız gerekmektedir. Aynı zamanda mesaj başlığınız mesaj içeriğinizin bir özeti vasfını da taşımalıdır. Toplu Sms Sistemi içerisine yüklenen datalara hazırladığınız mesaj içeriğini göndermeniz yalnızca tek tuş. Aynı zamanda göndermek istediğiniz sms’i istediğiniz bir tarihe kurarak ileri bit tarihte de gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı, sağladığı avantajlar, maliyet düşüklüğü ile Toplu Sms Sistemi tam da kendini geliştirmeye açık firmalar için.

Sizler de firmanızın büyümesi, müşteri memnuniyetinizin ve müşteri sayınızın artış göstermesi için Toplu Sms Sistemini kullanabilirsiniz. 81 ilde hizmet sağlayan Toplu Sms Sistemi‘ne ulaşmak için 0532 20 20 736 numaralı telefonu aramanız yeterli.