Balya Toplu Sms
Ekim 19, 2015
Toplu Mesaj
Ekim 22, 2015

Toplu Sms

Toplu SMS

toplusmsToplu sms operatörleri arasında gerek hızımız ve güçlü alt yapımız, gerekse herkese ve her bütçeye uygun sms paketi fiyatlarımızla sektöründe öncü Toplu Sms Club olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Derneklerin, sendikaların, siyasi partilerin, okulların, özel kurum ve firmaların tercih ettiği toplu sms operatörü olarak hedef kitlenizle sizleri kesintisiz olarak buluşturuyoruz. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla kullandığı toplu mesaj sistemimiz sayesinde her daim sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Son yıllarda artan sms operatörleri arasında uygun fiyatlarımız ve paketlerimizle bütçenize göre seçenekler sunduğumuz sistemimizden hemen faydalanmak için sitemiz üzerinden üye olup ve aktivasyon işleminizi tamamlayarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hedef kitlenize ulaşmanızda en önemli aracı olan sms dünyasında ince düşünüp, sık eleyerek bizlere ulaştığınızın farkındayız. Birlikte çalıştığımız firmalar gibi sizi de sektörünüzde sizi daha ileriye taşımak için teknolojik alt yapımızla ve kaliteli hizmet anlayışımızla bir tık uzağınızdayız.

toplu_sms_ozellikleriHerkesin kullanıma uygun panelimizle, bütçenize uygun toplu sms paketlerimizden birini seçip hemen kullanmaya başlayabilir, böylece hedef kitlenize bir an evvel ulaşabilirsiniz. Özellikle seçim dönemlerinde her siyasi parti gerek üyelerine gerekse bölge halkına argümanlar göndermek, yapacakları faaliyetlerle, icraatlarla ilgili halkı ve hedef kitlesini bilgilendirmek ister. İşte bu noktada güvenilir bir toplu sms operatörü yani Toplu Sms Club ile yolları bir şekilde kesişir. Çünkü bazı toplu mesaj sistemleri ihtiyaçları karşılayamaz. Toplu mesajlarınızı çabuk ve seri bir şekilde yollamak ise işleri büyük ölçüde kolaylaştırır. sadece sistem olarak değil, fiyatlarımızı da diğer sms operatörleriyle karşılaştırdığınızda da zaten farkımızı hemen göreceksiniz. Ayrıca sivil Toplum Kuruluşları gibi aktif kurumların da ilk tercihi olan Toplu Sms Club sayesinde etkinliklerini, duyurularını anında göndermenin ve yönetim kurulu ve üyelerine anında ulaştırmanın rahatlığını yaşıyor. Canlı danışma hattımız sayesinde 7/24 öğrenmek istediğiniz sorulara yanıt alabilir, toplu mesaj sistemi hakkında merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

toplu-smsSistemimizin kolay ve anlaşılır olması sayesinde tüm toplu mesaj gönderme işleminizi yaparken zorlanmayacaksınız. Ayrıca sistem üzerinde rehberinizi oluşturabileceğiniz gibi, gönderdiğiniz toplu sms raporlarını inceleyebilirsiniz. Hatta oluşturduğunuz rehberinizi bilgisayarınızın masaüstüne kaydedebilirsiniz. İletişim sektöründe öncü olan TopluSmsClub.com ayrıcalığına siz de katılın. Aldığınız toplu sms paketinizi dilediğiniz zaman, internet olan herhangi bir yerde dilediğiniz gibi kullanın. Toplu mesaj sistemimizden faydalanmak için bir kurum ya da şirket, işyeri olmanıza da gerek yok. Bireysel olarak da toplu mesaj imkanından faydalanabilir, dilediğiniz zaman, dilediğiniz kişilere sms yollayabilirsiniz. Ayrıca toplu sms çekerken İngilizce karekter kullanmak zorunda da değilsiniz. Mesajlarınızı sistemimiz sayesinde Türkçe karekterlerle gönderebilirsiniz. Hatta mesaj başlığına şahsi kullanıyorsanız kendi isminizi, kurum ya da firma adına kullanıyorsanız temsil ettiğiniz kurumun ya da firmanın adını organizatör kısmına ekstra kontör harcamaya gerek kalmaksızın ekleyebilirsiniz. Böylelikle mesajın içerisine kimin gönderdiğini ilave etmenize ve boş yere sms harcamanıza da gerek kalmaz. Toplu Sms Club ailesine katılın, ayrıcalıklarımızdan bir an evvel yararlanmaya başlayın. Unutmayın; söz uçar, sms kalır. İletişimde sms mesajının günümüzde ayrı bir yeri olduğunu şüphesiz. Hemen herkesin cep telefonu kullandığı ülkemizde alınan mesajların okunma olasılığı da oldukça yüksek. Özellikle ticaret hayatında her ne kadar sosyal medyayı kullansanız da cep telefonuna gelen mesaj gibi dikkat çekmeyecek, sadece belli bir kitle sizin hakkında gelişmelerden haberdar olacak. Oysaki belli bir yaş ortalamasının üzerinde ki insanlar da tüketim grubunda yer aldığından tanıtımlarınızın, duyurularınızın daha etkin olması için toplu mesaj sistemini kullanmak günümüzde kaçınılmaz hale gelmiştir. Öyleyse sizleri de Toplu Sms Club ailemize bekliyoruz.

ÜCRETSİZ HEMEN  ÜYE OL