Toplu Sms Hakkımızda
Şubat 2, 2015
Toplu Sms Başvuru Evrakları
Şubat 9, 2015

Toplu Sms

Toplu Sms 

toplusmsToplu sms hizmeti kitlelere en hızlı ve uygun maliyetli ulaşım aracıdır. Müşterilerinize, bayilerinize iletmek istediniz mesajı aynı anda birlerce kişiye Toplu sms ile ulaşabilirsiniz. İletmek istediğiniz mesaj kesin ve aynı anda binlerce kişiye ulaşır.

Toplu sms kullanımı günümüzde tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Belediyeler, vakıflar, siyasi partiler, servisler, sipariş sistemi kullanan firmalar ve reklam ihtiyacı duyan kitleler.
Toplu sms hizmeti ile bulunduğunuz il veya ilçedeki kişilerin cep telefonlarına metniniz ulaşır.
Toplu sms hizmetinden faydalanmak için firma olmanıza gerekmektedir. Bireysel hesap kullanarak da Toplu sms yollayabilirsiniz.

toplu-sms-sistemleri

Toplu sms gönderme seçeneğiyle doğum günü, özel günler, bayramlar ve ya özel mesajlarınızı uygun bir fiyat tarifesiyle yollayabilirsiniz.

Reklam, tanıtım ve duyuru gereksinimlerini en ekonomik ve etkin biçimde çözülmesi gerekir. Bunun için fazla düşünmeye lüzum yok. Toplu sms şirketleri size bunun için hizmet etmektedirler.
Toplu sms gönderme ülkemizdeki GSM şirketlerinin sisteminden çok daha gelişmiş ve daha güvenlidir. Açtırdığınız bir hesapla göndereceğiniz mesajların sayısını seçersiniz. Yollanacak Toplu sms sayısını istediğiniz miktarda artırabilirsiniz. Aldığınız sms miktarı bitene kadar geçerlidir. GSM şirketleri gibi aylık değil, ömür boyu satın alınmıştır. Bu nedenle GSM şirketlerinden Toplu SMS gönderme şirketlerini ayıran en önemli unsur da budur.
Ticari işletmeler, okullar, dershaneler ve sivil toplum örgütleri toplu sms gönderme şirketlerine ücretsiz üye olabilir ve kampanyaları takip edebilirler.

Toplu sms şirketleriyle irtibata geçerek aklınızdaki soruları sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizler için en doğru çözümü sunacaktır.

 

Toplu Sms Göndermek İçin Üye Olun